Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Negatywne] Kitof admin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kitof

kitof

frager

• Frager
  • 39 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1h 6m 56s

Napisano 20 listopad 2015 - 14:54

► Imię:Krzyztof
► Wiek:20
► Nick:kitof_BvB
► Steam ID:0:1:10287867
► Składka(Tak/Nie):tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):tak
► Miejscowość:Kobylin
► Kontakt (gg):
► Doświadczenie w administracji serwerem:byłem już adminem na irackiej,druss mnie doskonale zna,posiadałem również właasne serwery
► Dlaczego chcesz mieć admina?:bo gram już ponad 7 lat w cs`a i wiem jak ta gra powinna wyglądać i wiem jak trzeba panować nad graczami
► Główny serwer na którym grasz?:Iracka Piaskownica
► O sobie:W csa gram już ponad siedem lat,zacząlem naprawdę jako dzieciak,ale jak każdy z was wie to wciąga,od 2 lat nie grałem,podróżowałem sobie w tym czasie po Europie zaachodniej...

• -1

#2 Iʀoη

Iʀoη

zbanowany

• Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 20 listopad 2015 - 16:30

Osobiście Cie nie znam wiec niech sie wypowiedzą admini css na ta chwile moje NIE

• 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#3 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 8984 postów
  • Miasto:Warszawa
508
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 315d 23h 6m 1s

Napisano 20 listopad 2015 - 19:41

Kitof,

Za ten czat chrupek mógł dać Ci mute i gag na 7 dni i bana na 2-3 dni i liczę na to, że jak dalej tak będzie wyglądał twój czat, to mute/gag i bany 2,3 i 7 dniowe i dłuższe się pojawią, bo nie ma przyzwolenia na zachowanie rynsztokowe.

Poniżej twój czat:

20 Nov 2015 01:27:56 do paki cipy

ty chuju sprobo znow rozbroic pake to cie zajebie

chrupek ty kurwoooo

Ogromna liczba kurew i język prosto z rynsztoka.

Twoje podanie nie zostanie rozpatrzone pozytywnie, bo takich Adminów nie szukamy jestem na NIE.

Pozdrawiam,

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#4 Fast Gun

Fast Gun

Progamer

• Weteran
  • 705 postów
74
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 12h 31m 8s

Napisano 20 listopad 2015 - 23:59

Bez komentarza. Chcesz być adminem i reprezentować sieć FM z takimi tekstami. POMYŁKA. NIE !!!!

• 0
Dołączona grafika

#5 kitof

kitof

frager

• Frager
  • 39 postów
0
  • Czas na forum: 1h 6m 56s

Napisano 21 listopad 2015 - 14:30

w kwestii wyjaśnienia to był z mojej strony taki żart,nie myślałem że będzie ktoś brał to na poważnie,nie chciałem nikogo urazić,byłem już tutaj adminem i nikt skarg nie zgłaszał,druss czy monitor a także kurwix bohater napewno mnie pamiętają

• 0

#6 ChrupeK

ChrupeK

frager

• Frager
  • 130 postów
19
  • Czas na forum: 8d 6h 38m 20s

Napisano 21 listopad 2015 - 15:39

Jestem na wielkie NIE.
Zastanowiłbym się również czy taki gracz powinien być opiekunem serwera?
  • 0
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#7 Fragmaster

Fragmaster

Progamer

• Weteran
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 18m 21s

Napisano 21 listopad 2015 - 16:33

kitof.

Jak Druss napisał.Twoje podanie nie zostanie rozpatrzone pozytywnie.Co myślę nie znaczy,że nigdy  ;) Jeśli byłeś już Adminem to wiesz sam,że nie wolno obrażać graczy nie wspomnę nawet o tekście do Chrupka.Myślę,że mu to umknęło,bo na pewno kare byś dostał.Dlatego masz bardzo wielki minus.Jednak masz mały plusik za Twój ostatni post.Brakuje mi tam tylko słowa Przepraszam ;) Pograj jeszcze i napisz za jakiś czas podanie.Pokaż się z dobrej strony(Jeśli nie było na Ciebie skarg jak piszesz) i bądź takim jakim byłeś wcześniej.Rzadko wypowiadam się  jeśli cała Administracja jest na 100% NIE.Mimo wszystko czuję,że nie jesteś taki zły  :P Mam nadzieję,że Twoje zachowanie jednak się poprawi na tyle,że będziesz miał poparcie całej Administracji.No nic.Czas pokaże czy warto by Ci dać kiedyś szansę.Pozdrawiam  ;)

• 0
Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy
Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:
Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.
Nie odpowiadam również na pytania Typu:
Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.
Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/
W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#8 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 8984 postów
  • Miasto:Warszawa
508
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 315d 23h 6m 1s

Napisano 21 listopad 2015 - 17:21

Kitof,

Nie liczyłbym na Twoim miejscu w przyszłości, że Twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, ale różne rzeczy mogą się zdarzyć.

Podanie rozpatrzone: Negatywnie

Temat został zamknięty przez Moderatora:

Powód: Problem został rozwiązany

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się z osobą zamykającą temat na PW lub zgłoś post.

Pozdrawiam,

Zarząd Fragmastersi

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.