Skocz do zawartości

Zdjęcie

WeeD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

frager

• Frager
  • 209 postów
  • Miasto:Gdańsk
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11h 27m 22s

Napisano 11 listopad 2015 - 14:26

► Twój nick na serwerze: TheWeeD motorcyclist
► Nick Admina: (który dał bana) nie jestem pewien, Chrapek
► Powód bana: Reklamowanie serwera z tego co napisał mi znajomy.
► Twoje STEAM_ID: 0:1:33467756

► Opis sytuacji: Wchodzę na serwer bięgnę z respa tt na długą i ban.

► Screen/demo(zawsze pomocne):

• 0
. Tak Defakto

Ludzie by się tylko śmiali w dodatku środkowym palcem do mnie wskazywali, bluźnili i ubliżali, ale dzięki wam swoją wartość i jego priorytet znam, aż tu wreszcie wasza krytyka mnie nie dotyka dlatego bo w nią nie wnikam... Po co mi ta nie potrzebna panika...? ; )
Przecież każdy na co dzień z gównem się styka, a to tylko nasza polityka, bezczelnie ustawy wciskają chociaż sami ich nie przestrzegają! Więc po co takie coś wprowadzają, ludziom życie uprzykrzają ... Wszyscy w pełnym pędzie gonią za nimi w błędzie więc na chwilę przystopujcie i się zrelaksujcie. Ahh ta żądza pieniądza... Jak spartanie idąc ramie w ramie, to i tak za plecami czają się z nożami, obgadywanie i złośliwym wzrokiem skanowanie jak na jakieś pierdolonej spontanie, życie to nie telenowela więc
może Ciebie coś złego również sponiewiera, robiąc pod górkę Mnie wiem, że coś podobnego spotka Cię więc zastanów się czy ma to jakikolwiek sens?
bY WeeD

PFK company ~!~ .

#2 ChrupeK

ChrupeK

frager

• Frager
  • 130 postów
19
  • Czas na forum: 8d 6h 38m 20s

Napisano 11 listopad 2015 - 18:44

W tym dniu oraz o tej godzinie 4 Nov 2015 11:43:44 zareklamowałeś inny serwer. U nas jest to niedopuszczalne i dostałeś PERM bana. Dostałeś go wtedy, ponieważ pojawiłeś się na serwerze i wtedy ja również na nim byłem. To jest dobry przykład na to że nawet jeśli administratora nie ma na serwerze, nie oznacza że możesz coś takiego robić.

Jeśli nadal sądzisz że popełniłem błąd, oto dowód:

- wejdź w zakładkę GameME Stats

- wejdź w "gracze" oraz wpisz tam swój nick

- Po prawej będziesz miał opcję "czat", tam znajdują się wszystkie Twoje logi z czatu.

Pozdrawiam.

• 0
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#3 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9024 postów
  • Miasto:Warszawa
514
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 318d 19h 6m 51s

Napisano 11 listopad 2015 - 19:08

Weed,

Jesteś kolejnym graczem, który dostał najwyższą karę za reklamowanie tego serwera, za takie zachowanie jest przewidziana jedna kara Perm Ban, bez możliwości unban i kara pozostaje utrzymana i nie zostaniesz na naszej sieci odbanowany niezależnie od tego co zrobisz czy napiszesz, każdy jest traktowany jednakowo.

Perm ban jest jedynym możliwym rozwiązaniem dla takich osób, które nie potrafią uszanować pracy innych i w perfidny sposób próbują zniszczyć wieloletnią pracę sieci poprzez próby zabierania graczy na inne serwery.

Poniżej twój czat, który jasno pokazuje, że reklamowałeś inny serwer w sposób perfidny i zaspamowałeś czat reklamami tego serwera(ocenzurowałem IP):

4 Nov 2015 11:43:47  podałeś IP innego serwera cenzura IP [PL] FM | I r a c k a P i a s k o w n i c a | KONKURS

4 Nov 2015 11:43:47 cenzura IP [PL] FM | I r a c k a P i a s k o w n i c a | KONKURS

22 Oct 2015 23:40:42 cenzura IP [PL] FM | I r a c k a P i a s k o w n i c a | KONKURS

Oczywiście to nie wszystko tylko wycinek twojego zachowania na naszym serwerze nie od dziś jak sam zobaczysz na Gameme zgodnie z tym co Chrupek napisał.

Przychodząc na serwer jako człowiek myślący powinieneś się liczyć z tym, że obowiązują zasady i regulamin, który musi być przestrzegany a kara jest zgodna z polityką naszej sieci w tym względzie.

Każdy kto uważa, że może niszczyć ciężką pracę innych osób będzie otrzymywał na naszej sieci najwyższą karę i chcę, żeby każda z tych osób miała tego świadomość nie będzie tolerancji dla podobnych zachowań.

Prośba o unban odrzucona.

Żegnam.

• 2

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#4 ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

frager

• Frager
  • 209 postów
  • Miasto:Gdańsk
3
  • Czas na forum: 11h 27m 22s

Napisano 12 listopad 2015 - 12:49

Skoro przeprosiny, i zmiana z mojej strony nie jest możliwa to i tak przepraszam i was pozdrawiam.

• -1
. Tak Defakto

Ludzie by się tylko śmiali w dodatku środkowym palcem do mnie wskazywali, bluźnili i ubliżali, ale dzięki wam swoją wartość i jego priorytet znam, aż tu wreszcie wasza krytyka mnie nie dotyka dlatego bo w nią nie wnikam... Po co mi ta nie potrzebna panika...? ; )
Przecież każdy na co dzień z gównem się styka, a to tylko nasza polityka, bezczelnie ustawy wciskają chociaż sami ich nie przestrzegają! Więc po co takie coś wprowadzają, ludziom życie uprzykrzają ... Wszyscy w pełnym pędzie gonią za nimi w błędzie więc na chwilę przystopujcie i się zrelaksujcie. Ahh ta żądza pieniądza... Jak spartanie idąc ramie w ramie, to i tak za plecami czają się z nożami, obgadywanie i złośliwym wzrokiem skanowanie jak na jakieś pierdolonej spontanie, życie to nie telenowela więc
może Ciebie coś złego również sponiewiera, robiąc pod górkę Mnie wiem, że coś podobnego spotka Cię więc zastanów się czy ma to jakikolwiek sens?
bY WeeD

PFK company ~!~ .

#5 Fragmaster

Fragmaster

Progamer

• Weteran
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 18m 21s

Napisano 16 listopad 2015 - 09:54

Temat zamykam. 
Powód: Prośba rozpatrzona 
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się ze mną na PW lub zgłoś post.

Pozdrawiam,

• 0
Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy
Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:
Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.
Nie odpowiadam również na pytania Typu:
Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.
Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/
W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]