Skocz do zawartości

Zdjęcie

JEBAĆ FM!!!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Masło

Masło

Troll-Spammer aka Dziecko

• Zbanowany
  • 10 postów
-16
Spamer
  • Czas na forum: 5h 53m 20s

Napisano 07 wrzesień 2015 - 23:53

CHCE BANA NA PERMA KONTO MASŁO JEBAĆ FM!!!! BANY Z DUPY Z KEROWANIE GRY A JEDNAK TAKI DRUSS SE POWIE ZE ZA TROLNIG :)

• -3

#2 Masło

Masło

• Zbanowany
  • 10 postów
-16
Spamer

Napisano 08 wrzesień 2015 - 00:00

CHCE BANA NA PERMA KONTO MASŁO JEBAĆ FM!!!! BANY Z DUPY Z KEROWANIE GRY A JEDNAK TAKI DRUSS SE POWIE ZE ZA TROLNIG :)

Bo chwile sobie pośpiewałem z kolegą a jakis jeden silver Primo mial problem reszta nie.

• -3

#3 Masło

Masło

• Zbanowany
  • 10 postów
-16
Spamer

Napisano 08 wrzesień 2015 - 00:01

Bo chwile sobie pośpiewałem z kolegą a jakis jeden silver Primo mial problem reszta nie.

Robie tego scrina z ciekaowiści czy odrazu to usniecie :)

• -3

#4 Masło

Masło

• Zbanowany
  • 10 postów
-16
Spamer

Napisano 08 wrzesień 2015 - 00:09

Robie tego scrina z ciekaowiści czy odrazu to usniecie :)

NIe zaspiewalismy calej piosneki która ma 3 min więc troche smieszny ban a drugi ban był za to ze wszedłem na smurfa i dostalem ponoc bana na tydzien za to ze spytalem sie drusa w sumie za co takiego dostalem bana na muta wezcie ogarnijcie ten serw bo moim zdaniem schodzi na psy niedawno go ratowalem w wakacje zapraszajac znajomych ilu sie dalo a teraz sie odplacacie widze bardzo dobrze ja chce bana na perma dajcie mi go prosze bo nikogo sie nie umiem doprosic :)

• -5

#5 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

frager

• Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 08 wrzesień 2015 - 05:52

Masło, jeżeli na jednym koncie dostajesz bana, to i na drugim dostaniesz. Tutaj Bany są na danego gracza, a nie na konto.

• -1
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 08 wrzesień 2015 - 06:48

Masło,

Wedle Twojego życzenia Perm ban ustawiony.

PS. Zachowujesz się jak dziecko któremu zabrali zabawki, a co do muzyki, to dostałeś z kolegą Mute na dzień, bo złamałeś zasady i nie dość że puszczałeś muzykę to jeszcze do tego śpiewałeś jak inni grali i zrobiłeś syf na serwerze, za co zasłużenie dostałeś mute na dzień.

Nie mam zamiaru z Tobą więcej polemizować, bo jesteś zwykłym trolem, który próbuje się tu na forum dowartościować.

Żegnam,

• 2

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#7 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 08 wrzesień 2015 - 06:50

Temat został zamknięty przez Moderatora:

Powód: Problem został rozwiązany

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się z osobą zamykającą temat na PW lub zgłoś post.

Pozdrawiam,

Zarząd Fragmastersi

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#8 fm!

fm!

Założyciel

• Zarząd
  • 2161 postów
  • Miasto:Kabul
341
Supreme Master First Class  Member Reputation
  • Czas na forum: 60d 22h 48m 3s

Napisano 08 wrzesień 2015 - 08:32

Masło piszesz na swoim koncie, że masz 20 lat...Jeśli to prawda to zastanów się proszę nad sobą, bo takie zachowanie to bardziej pasuje do 12 letniego dziecka, któremu wiaderko mama zabrała za ubliżanie kolegom w piaskownicy.

Rozumiem że nazwa serwera dla niektórych może być myląca ale zapewniam Cię że u nas panują pewne zasady w odróżnieniu od osiedlowej piaskownicy. Po tym jak pokazałeś jakie dno intelektualne reprezentujesz i do czego jesteś zdolny, to ja osobiście bardzo się cieszę, że pójdziesz gdzieindziej robić syf. Gwarantuję Ci że sam fakt pomagania przy rozkręcaniu serwera nie daje immunitetu przy robieniu na nim chlewa. Takie myślenie jest co najmniej naiwne żeby nie powiedzieć inaczej.

• 3
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.