Skocz do zawartości


Zdjęcie

cichy -ban


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 cichy

cichy

    Użytkownik

  • Zbanowany
  • 14 postów
-16
Spamer
  • Czas na forum: 4h 7m 7s

Napisano 20 sierpień 2015 - 08:44

Koles  łazil   za mna po serwerach  i ewidentnie  przeszkadzal  mi grac rzucajac flesze , stawal specjalnie pod celownikiem  - sprawa dotyczy  gry na serwerze  u cenzura

Zmienilem serwer na Iracka koles  znow zaczął  mnie prowokowac  no ile mozna wytrzymac ?/    wiec dostal na plecy .Druss  zobacz ile on gral na fragmastersach  a ile ja . Bez powodu nikogo sie nie czepiam, koles nie mogl dac sobie rady grajac przeciwko mnie, wiec wpadl na pomysl ze bedzie mi przeszkadzal  w grze - u cenzura

A ze trafil sie admin na Irackiej  wyszlo jak wyszlo , tylko dlaczego nikt mnie nie zapytal  jaki jest powod mojego zachowania . Nigdy nie było   problemo  ze mna wiec dziwie sie ze nikt mnie nie powiadomil  o calej sytuacji  - admin?????/?/

Prosze o pozytywne  rozpatrzenie  mojego perma 

Pozdrawiam


  • 0

#2 cichy

cichy

    Użytkownik

  • Zbanowany
  • 14 postów
-16
Spamer
  • Czas na forum: 4h 7m 7s

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:15

Dlaczego  nie widzicie tego co sie dzieje na serwerze  jak adminow brak  - albo czity  wchodza??/Nie w mojej gestii jest zajmowanie sie nakrecanie dema  u gracza i udowadnianie jego winy sa do tego odp osoby

Koles robi zadyme na innym serwerze potem prowokuje wola admina  i jaki ten cichy jest chamem- a on taki spokojny gracz .Na tym  sie opieracie  na jego zeznaniach zobaczcie co wyprawial na innych serwerach .Jesli daje  vota  to mam takie prawo  -jest chyba taka opcja  w grze ?moze nie dla wszystkich z tego co rozumiem jednym mozna votowac a drugim nie ??// Sam nie gram i nie votuje na serwerze   jesli wiekszosc daje vota na gracza to jakas przyczyna jest ???/Sprawdzam status kolesia ma 3-4 permy za wh  czy SMAC      votuje go    a wy sie czepiacie do mnie  o  takie rzeczy?// Stawiacie na ilosc graczy  czy na jakosc  odnosze wrazenie ze na 

pkt 1 .Dlaczego  na innych serwerach jmoga byc admini  a tu jak potrzeba  czy jest jakis problem brak?


  • 0

#3 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:16

Cichy, a może wystarczyłoby napisać skargę na tego "kolesia"?


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 cichy

cichy

    Użytkownik

  • Zbanowany
  • 14 postów
-16
Spamer
  • Czas na forum: 4h 7m 7s

Napisano 20 sierpień 2015 - 10:49

Grajac  u cenzura   zmienialem tim zeby   z nim nie grac ale ten pseudo gracz lazil wszedzie za mna zeby tylko mi przeszkadzac. Proponuje kiedys popatrzyc na jego gre  i zachowanie bez obecnosci admina , w tedy moze ktos  przejrzy  na oczy


  • 0

#5 Pastor

Pastor

    frager

  • Frager
  • 194 postów
35
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 6h 57m 22s

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:29

Nie ma miejsca na sieci dla takich osób jak Ty! Wielokrotne wyzywanie i robienie z serwera rynsztoku przez rzekomo prowokującego Cie gracza? Nie bądź śmieszny,wystarczyło po prostu ignorować jego wyzwiska w Twoją strone i to on by był w tym momencie poszkodowany. Jak dla mnie powrotu na tą sieć nie ma! 


  • 0

#6 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 20 sierpień 2015 - 11:33

Temat zamykam. 
 
Powód: Brak Szablonu,Spam
 
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją skontaktuj się ze mną na PW lub zgłoś post.
 
Pozdrawiam,
H@Fragmastersi

  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png