Skocz do zawartości


Zdjęcie

podanie ChrupeK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Flashu

Flashu

    frager

  • Frager
  • 130 postów
19
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 10h 29m 32s

Napisano 07 sierpień 2015 - 22:02

Imię: Pietrek
Wiek: 20
Nick: ChrupeK
Steam ID: STEAM_0:1:10230861

Składka(Tak/Nie): TAK
Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): TAK
Miejscowość: Żywiec/Bielsko-Biała
Kontakt (gg): Kontakt przez steam, ewentualnie przez telefon.
Doświadczenie w administracji serwerem: MAM
Dlaczego chcesz mieć admina?: Wielu adminów jest teraz na wakacjach, na serwerze mało kiedy widać adminów. Wiadomo każdy korzysta z wolnego ale admin jest potrzebny. Wielu graczy również nadużywa kampienia na respie i przez to gracze wychodzą. Jak będzie admin, to takich sytuacji będzie coraz mniej :)
Główny serwer na którym grasz?: DD2
O sobie: Leń, za niedługo student na kierunku Budownictwo. Lubię spokój a nienawidzę się kłócić.

------------------------------------------------------------------


  • 0
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#2 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 07 sierpień 2015 - 23:50

ChrapeK.Ostatnimi czasy jesteś bardzo aktywny.Interesuje Cię to co się dzieje na serwerze oraz forum.Jesteś jednym z niewielu(mam na myśli graczy),którzy chcą aby na serwerze dobrze się grało.U mnie masz wielkie TAK i oby tak dalej.Pozdrawiam ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 09 sierpień 2015 - 18:26

Jestem na tak, ale chciałbym wiedzieć, czy to tylko na okres wakacji, czy myślisz o dłuższej perspektywie?
Pozdrawiam
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#4 Flashu

Flashu

    frager

  • Frager
  • 130 postów
19
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 10h 29m 32s

Napisano 09 sierpień 2015 - 21:58

Oczywiście że na dłuższy czas :)
  • 0
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika

#5 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 10 sierpień 2015 - 22:05

Więc zapraszam do wypowiadania się ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#6 lukizzz

lukizzz

    frager

  • Frager
  • 95 postów
  • Miasto:Płock
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 22h 25m 1s

Napisano 10 sierpień 2015 - 22:19

Tak.
  • 0

92d2079e9e990007.png
242343_1002.png


#7 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 11 sierpień 2015 - 10:23

Jestem na TAK


  • 0
Dołączona grafika

#8 Monitor

Monitor

    Weteran

  • Weteran
  • 146 postów
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 3h 2m 15s

Napisano 13 sierpień 2015 - 13:11

Dajmy mu szanse niech sie wykaze TAK ;)


  • 0
Dołączona grafika

#9 ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

    Kobieta♀

  • Kobieta
  • 125 postów
  • Miasto:Wałbrzych
28
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 26d 12h 40m 56s

Napisano 16 sierpień 2015 - 00:31

Tak


  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika


„To Mężczyźni rządzą światem, a Mężczyznami rządzą Kobiety” Sherry Argov


"Naj­ważniej­sze spot­ka­nia od­by­wają się w Duszy, na długo przed tym, nim spot­kają się ciała" Paulo Coelho


"Kobieta intryguje Mężczyznę w takim stopniu, w jakim on czuje, że nie ma jej na sto procent w garści" Sherry Argov


"Ja­kim spo­sobem światło do­ciera do wnętrza do­mu? Przez ok­na ot­warte na oścież. A jak do­ciera się do Duszy? Przez wro­ta Miłości, o ile są otwarte" Paulo Coelho



"Dla Duszy nie ma narodzin ani śmierci. Raz będąc, nigdy nie przestaje istnieć. Jest nienarodzoną, wieczną, zawsze istniejącą, nigdy nie umierającą i pierwotną. Nie ginie, kiedy zabijane jest ciało"

Bhagavad-gita 2:20


"Tak jak człowiek zakłada nowe ubrania, zdejmując stare, podobnie Dusza przyjmuje nowe materialne ciała porzucając stare i zużyte"

Bhagavad-gita 2:22

#10 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 17 sierpień 2015 - 21:10

ChrupeK.
 
Zapoznaj się z regulaminami Forum, Serwerów i regulaminem Admina bo od dziś zostajesz przyjęty na stanowisko: Admin CSS Iracka Piaskownica DD2. 
Gra schodzi teraz na drugi plan.Ważne jest utrzymanie porządku oraz dobrej atmosfery,która panuje na DD2.
Pamiętaj Admin to nie zabawa,ale odpowiedzialnoś za serwer oraz kulturę 
Gratuluję i pamiętaj masz nas Adminów do pomocy i zgłaszaj się jeśli czegoś nie będziesz wiedział.
 
Skontaktuj się z Drussem by uzgodnić dalsze szczegóły .

  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 17 sierpień 2015 - 21:17

Gratuluję Chrupek, mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz :)

Trzymam Kciuki :)

 

Pozdrawiam,


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#12 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 17 sierpień 2015 - 21:28

Chrupek gratulacje.
Mam nadzieje że to nie tylko wakacje
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#13 Flashu

Flashu

    frager

  • Frager
  • 130 postów
19
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8d 10h 29m 32s

Napisano 17 sierpień 2015 - 21:32

Dzięki Panowie ;)


  • 1
Pomogłem? -> ŁAPKA W GÓRĘ :P

Dołączona grafika