Skocz do zawartości

Zdjęcie

lukizzz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukizzz

lukizzz

frager

• Frager
  • 94 postów
  • Miasto:Płock
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 20h 12m 42s

Napisano 20 July 2015 - 18:51 PM

► Imię: Łukasz
► Nick: lukizzz
► Wiek: 17 (w październiku kończę 18)
► Steam ID: STEAM_0:0:59979139
► Składka dobrowolna(Tak/Nie): Nie (Czasami będę coś wpłacał drogą smsową)
► Serwer na który aplikujesz: Cs:S only DD2
► Doświadczenie: Super admin(sprawdzanie demek, screenów, dawanie UB itp.) i wielokrotny admin na sieciach cs 1.6.
► Dlaczego chcesz zostać opiekunem?: Chcę pomóc administracji serwera poprzez trzymanie porządku na serwerze podczas ich nieobecności.
► O sobie: Mam na imię Łukasz, lubię grać w piłkę nożną jak i oglądać ten i inne sporty w telewizji :).
  • 3

92d2079e9e990007.png
242343_1002.png

#2 Charles Bronson

Charles Bronson

frager

• Frager
  • 199 postów
17
  • Czas na forum: 7d 12h 12m 44s

Napisano 20 July 2015 - 20:55 PM

Bardzo Tak i nie tylko dlatego że kolega z Płocka i że lubi piłkę nożną ;) . Żadnych zastrzeżeń , gracz ogarnięty, lubiany i z doświadczeniem jak napisał.

• 3
Dołączona grafika

#3 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8663 postów
  • Miasto:Warszawa
491
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 288d 12h 51m 17s

Napisano 20 July 2015 - 21:46 PM

Lukizzz,

Jesteś bardzo pomocny na sieci i serwerach, jestem na Tak

• 2

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#4 Fragmaster

Fragmaster

Head Admin <<<Sieci FM>>>

• Head Admin
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 8h 56m 44s

Napisano 21 July 2015 - 05:09 AM

lukizzz.Jak dla mnie jesteś przykładem jak powinien wyglądać opiekun serwera.Wielokrotnie to pokazałeś jak na forum tak na serwerach.Piszesz skargi,propozycje i wszystko co pomaga w większym lub mniejszym stopniu nam jako sieci aby było lepiej.Rozkręcasz serwery css i nigdy nikt nie powiedział na Ciebie złego słowa.Na serwerach jesteś rozpoznawalny i lubiany.U mnie możesz mieć tylko jedno słowo.TAK!!

• 1

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

Nie odpowiadam również na pytania Typu:

Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.

Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/

W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#5 Fragmaster

Fragmaster

• Head Admin
  • 1217 postów
173

Napisano 23 July 2015 - 23:11 PM

Panowie i Panie.Proszę o dalsze wypowiedzi  ;)

• 1

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

#6 Fast Gun

Fast Gun

Moderator Sieci

• Moderator
  • 699 postów
74
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 2h 22m 28s

Napisano 24 July 2015 - 09:29 AM

Jesteś aktywnym i zaangażowanym graczem i robisz dobrą robotę dla FM. Jestem na TAK

• 2
Dołączona grafika

#7 Pastor

Pastor

frager

• Frager
  • 194 postów
35
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 10d 6h 57m 22s

Napisano 24 July 2015 - 12:54 PM

Ja również jestem na TAK :)

• 2

#8 Toy

Toy

Administrator Sieci ♀

• Admin Sieci
  • 162 postów
  • Miasto:Bolesławiec
25
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 19m 18s

Napisano 24 July 2015 - 19:01 PM

Tak :)

• 2
Dołączona grafika

#9 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8663 postów
  • Miasto:Warszawa
491
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 288d 12h 51m 17s

Napisano 24 July 2015 - 19:29 PM

Lukizzz,

Z dniem dzisiejszym zostałeś Opiekunem Serwera CS:S Iracka Piaskownica DD2.

Jesteś z nami od wielu miesięcy nie ma z Tobą problemów pomagasz w rozwoju serwera i jesteś pomocny na sieci, dlatego chcemy Ci dać szanse zostania opiekunem z możliwością faktycznego działania na serwerze pilnowania porządku.

Mam nadzieję, że nie będziesz nadużywał uprawnień i z roztropnością będziesz wypełniał swoje zadania na sieci.

Gratuluję i liczę, że nas nie zawiedziesz.

Pozdrawiam,

• 2

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#10 Fragmaster

Fragmaster

• Head Admin
  • 1217 postów
173

Napisano 24 July 2015 - 19:41 PM

lukizzz.Teraz masz większe uprawnienia,lecz za razem i większą odpowiedzialność za to co się dzieje na serwerach.Korzystaj z swoich uprawnień z głową.Wierzę jednak,że Ty jak inni nasi opiekunowie nie będziesz mieć z tym najmniejszego problemu.W razie jakichkolwiek pytań pisz jak inni,a na pewno Ci pomożemy.Gratuluję i niech moc będzie z Tobą  :P

• 1

#11 lukizzz

lukizzz

frager

• Frager
  • 94 postów
16
  • Czas na forum: 19d 20h 12m 42s

Napisano 24 July 2015 - 19:48 PM

Dziekuje bardzo, postaram sie Was nie zawieść :D
  • 0

92d2079e9e990007.png
242343_1002.png

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.