Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podanie DanteVeil


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 DanteVeil

DanteVeil

    Vip

  • Vip
  • 11 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 8h 42m 27s

Napisano 25 grudzień 2014 - 15:51

► Imię:Krystian
► Wiek:17
► Nick: DanteVeil
► Steam ID:STEAM_0:1:37233552
► Składka(Tak/Nie):Tak
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie):tak
► Miejscowość:Poznań
► Kontakt (gg):1025780
► Doświadczenie w administracji serwerem:brak,ale kiedyś trzeba się nauczyć
► Dlaczego chcesz mieć admina?:Ponieważ bywają sytuacje w których nie ma admina,aby się przydał np do utrzymania wysokiej kultury,wyegzekwowaniu zakazu kampienia na respie i poprawienia frekwencji administracji w godzinach wieczornych/nocnych
► Główny serwer na którym grasz?: cs source only DD2
► O sobie:jestem uczniem technikum informatycznego.Jestem opanowanym,pomocnym,życzliwym,koleżeńskim człowiekiem co przekłada się także na relacje z innymi graczami na serwerze.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Dziękuje i pozdrawiam :)
  • 0

#2 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 25 grudzień 2014 - 15:55

Witam.Gracz jest z mojej rekomendacji ;) Mimo,że nie posiada 18 lat(za kilka miesięcy niestety będzie miał)to muszę przyznać,że chłopak jest jak na swój wiek bardzo,ale to bardzo ogarnięty.Używa zawsze mikro co jest wielkim plusem i jest lubiany przez graczy co mogłem sam usłyszeć.Biorę za niego odpowiedzialność w przypadku nie sprawdzenia się go w roli Admina,lecz jestem święcie przekonany że podoła temu zadaniu.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie jego podania.Pozdrawiam ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#3 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 25 grudzień 2014 - 17:07

Konto Czyste http://banid.pl/kto?to=0:1:37233552
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 ☆ Dusia ☆

☆ Dusia ☆

    frager

  • Frager
  • 35 postów
  • Miasto:Maków Mazowiecki
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 7h 46m 16s

Napisano 25 grudzień 2014 - 17:13

Miałam okazję wiele razy z Tobą grać, gracz bezkonfliktowy nie sprawia problemów na serwerze. Jestem na duże TAK :)
  • 0

#5 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 25 grudzień 2014 - 17:47

Przykro mi ale zasady to zasady. Zachęcam na razie do grupy fmteam a po ukończeniu 18 podanie na Admina . Dobrze że ogarnięty ale wiek na to nie pozwala.
Nie zamykam jeszcze tematu bo może Druss coś będzie chciał Ci przekazać.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.

#6 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:07

Oj Lucek prawdę prawi =)

Bez 18 lat to słabiutko.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#7 Fragmaster

Fragmaster

    Progamer

  • Weteran
  • 1241 postów
176
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 63d 4h 16m 29s

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:34

No cóż.Prawda zasady to zasady.Przykro mi Dante.Chciałem,próbowałem.Mam nadzieję,że Cię to nie zniechęci do złożenia kolejne go podania kiedy już będziesz mieć te 18.Pozdrawiam :(
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino
 

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.
 

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

 

370852_101.png


#8 Se7eN

Se7eN

    frager

  • Frager
  • 22 postów
  • Miasto:Gdańsk
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 6h 35m 12s

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:35

Ogarnięty gracz
  • 0

#9 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:38

Witam !
Mimo tego ze gracz jest z rekomendacji admina i z pełnym szacunkiem Web do Ciebie ale nie spełnia podstawowych wymagań jakimi jest między innymi wiek wiec tak jak Lucek napisał najpierw zapraszamy do fm Group a potem po spełnieniu wymagań zapraszamy do powtórnego napisania podania na ta chwile ma moje NIE
I proponuje zapoznać się z regulaminem Forum kto może wypowiadać się w podaniach do administracji sieci
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#10 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 25 grudzień 2014 - 19:34

Ja w sumie po połowie roku dopiero napisałem na fm | team :P Bo byłem "nieznany" :P
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 26 grudzień 2014 - 14:43

Jak Lucky napisał zasady to zasady.
Zachęcam do dołączenia do FmTeamu a w stosownym momencie jak ukończysz 18 i sprawdzisz się w FMTeam to złóż podanie.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#12 lucky25

lucky25

    Progamer

  • Weteran
  • 3977 postów
  • Miasto:Szczecin
222
Master Guardian II  Member Reputation
  • Czas na forum: 191d 15h 42m 26s

Napisano 26 grudzień 2014 - 15:43

zamykam temat i zapraszam po osiągnięciu wymaganego wieku.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika






Hej, mam prawo być chamski w stosunku do ludzi, z którymi nie spałem.Jestem szlachetny. Dr Gregory House


Są tacy którzy czekając na swoje 5 minut, tracą całe życie.