Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakład

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 kowalski

kowalski

frager

• Frager
  • 1372 postów
  • Miasto:Warszawa
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 20 October 2014 - 21:01 PM

Nick:Webmaster
Kwota wpłaty:30
Rodzaj wpłaty(przelew/sms):przelew bankowy
Akceptuję Regulamin:tak

Witam

Przelałem pieniążki na koto fm za webmastera na jego życzenie i prośbę ponieważ przelew z jego konta byłby zbyt drogi . Napewno wspomniał o co chodzi

Napisałem tu bo nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić
  • 0

#2 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

Warn do 23 Kwietnia

• Vip
  • 443 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 20 October 2014 - 21:04 PM

Witam!

No cos pisał ze mamy to z drussikiem przechlac i z panienkami sie zabawic damy rade Web dziekuje :)
  • 0

#3 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8689 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 15h 43s

Napisano 20 October 2014 - 21:04 PM

Kowalski,

Wszyscy myśleli, że już przepiłeś :) ale skoro jednak nie to dziękujemy, bo zakład to zakład i nie ma, że boli trzeba bulić :).
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#4 kowalski

kowalski

frager

• Frager
  • 1372 postów
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 20 October 2014 - 21:21 PM

broń boże tym bardziej że to cudze pieniądze :P , tylko nie wiedziałem czy web pisał temat czy nie ;D
  • 0

#5 malyyyPL

malyyyPL

frager

• Frager
  • 278 postów
  • Miasto:Konin
7
  • Czas na forum: 11d 11h 42m 51s

Napisano 20 October 2014 - 21:48 PM

Chłopaki za 30 zł za wiele się nie wypije ;p
Chyba że fioletowej albo wińska za 5 blach ;p
  • 0

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8689 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 15h 43s

Napisano 20 October 2014 - 22:15 PM

Zawsze można walnąć Balsam Pomorski :)
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#7 Fragmaster

Fragmaster

Head Admin <<<Sieci FM>>>

• Head Admin
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 8h 56m 44s

Napisano 21 October 2014 - 01:17 AM

No w końcu :D Myślałem,że kumpli zaprosiłeś do remizy :D.Ale tak poważnie to najmocniej Ci dziękuję ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

Nie odpowiadam również na pytania Typu:

Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.

Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/

W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#8 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

Warn do 23 Kwietnia

• Vip
  • 443 postów
16
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 21 October 2014 - 07:09 AM

Małłły fioletowa jest cudna a jaka moc. :)
  • 0

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.