Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jędrek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jędrek

Jędrek

    Frager

  • Frager
  • 12 postów
  • Miasto:Tarnów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 55m 26s

Napisano 03 październik 2014 - 16:04

Piaskownica, okolo 16.
Skarga dotyczy S.A.K.E i Wei.
Sake wychodzi z tematem że "pierwszy w terro" ma wh, mowa o Wei.
Jak to zwykle ze 3 rundy obmawia we własnym teamie, następnie widząc poparcie wśród "zasłuchanych" w siebie odpala do Wei że jest ... cziterem, oszustem( obelg bylo więcej ). Tv załaczone, wiec dowody są zebrane. Najgorsze w temacie jest to że powołuje się na demka których jeszcze nie oglądnął.blebleble "mam trzy demka" blebleble "zaraz je obejżę". Wiec się pytam, po co gadka?
Wei sie rozłącza, za chwilę wbija. W swoim teamie robi to samo co Sake,z tą róznicą ze sie powołuje na kolegę. "Sake ma wh, kolega mi mówił." nozeszkurwa :D
Według mnie Wei powinien napisać konkretnie na kogo się powołuje i jakie ma ten ktos dowody.
Sake nie powinien oczerniać przed podjęciem decyzji admina. Agmin był wtedy.Kampa come back.
Przez takie cwierćmózgi traci na randze cały serw a to tylko jeden z wielu podobnych scenariuszy :)
Może to jest mały kaliber problemu, nie wiem. Ale jedno jest pewne że za słowa powinno się brac odpowiedzialność. Jeśli nie są tego nauczeni to może mut? :D
  • 0

#2 Kampa

Kampa

    VAC ban na 3 Kontach

  • Frager
  • 193 postów
  • Miasto:Słubice
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 9h 24m 58s

Napisano 03 październik 2014 - 17:06

Nie jestem adminem...
  • 0

ZAWSZE TAM GDZIE TY


Dołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafikaDołączona grafika


Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis – Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu jak i w powodzeniu.


#3 SakePL

SakePL

    frager

  • Frager
  • 26 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 11m 39s

Napisano 03 październik 2014 - 18:31

Jędrek... przed wchodzeniem komuś w dupę, posmaruj palce wazelinką..... o_O
  • 0
Dołączona grafika

#4 SakePL

SakePL

    frager

  • Frager
  • 26 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 11m 39s

Napisano 03 październik 2014 - 18:33

przepraszam....Co traci serwer?? Gracza oszusta ? ja nie zbanowałem go.. .tylko admin.

Jak ja cholera nie lubie pisać na forach.... szczególnie tutaj... gdyż kolega..... zapomniałem... (nie jestesmy kolegami)... kasuje i banuje zawsze za błache przewinienia :/ No ale coż.. sciagnales mnie na to forum jędrek... a miałem cie za porzadnego gościa :)
  • 0
Dołączona grafika

#5 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 03 październik 2014 - 19:26

Witam moje zdanie jest takie albo sie dogadacie albo powinny byc wyciagniete konsekwencje za takie sytuacje...i osobisie uprzedzam jedna taka akcja na serwerze a sam osobisie przyczynie sie do tego ze razem odpoczniecie...a skargi mozecie sobie pisac!
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#6 SakePL

SakePL

    frager

  • Frager
  • 26 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 11m 39s

Napisano 03 październik 2014 - 19:33

słucham ?
  • 0
Dołączona grafika

#7 Jędrek

Jędrek

    Frager

  • Frager
  • 12 postów
  • Miasto:Tarnów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 55m 26s

Napisano 03 październik 2014 - 20:18

słucham ?

W imię zasad , skurwysynu. :D
  • 0

#8 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 03 październik 2014 - 20:34

Jedrek załatwie ci perma na forum masz załatwione!!! na serwerze juz dostałes bo nie potrafisz sie zachowac!
  • 1
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#9 Kampa

Kampa

    VAC ban na 3 Kontach

  • Frager
  • 193 postów
  • Miasto:Słubice
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 6d 9h 24m 58s

Napisano 03 październik 2014 - 20:44

Iron troche spokojniej rozumiem zdenerwowanie z twojej strony.. takie akcje nie powinny miec miejsca powinny zostac wyciagniete konsekwencje za nieprzestrzeganie regulaminu
  • 0

ZAWSZE TAM GDZIE TY


Dołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafikaDołączona grafika


Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis – Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu jak i w powodzeniu.


#10 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 03 październik 2014 - 21:25

Jestem spokojny tylko denerwuja mnie takie dziwne akcje jak wchodze na serwer a oni sobie dalej sypia...
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#11 Jędrek

Jędrek

    Frager

  • Frager
  • 12 postów
  • Miasto:Tarnów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 55m 26s

Napisano 04 październik 2014 - 00:33

To co uslyszałes na seriwe Iron to jest jakies 0.7%. Ze strony Sake,
z mojej 97.
Mnie denerwuje, gdy nie karacie obłudnego czitowania,oczerniania,PODŻEGANIA..... dajecie swobodę zaklamnemu hłamowi (niemamnamyslitlkoSake) tylko dlatego bo mają mikro i wykorzystją go do kręcenia w głowach wmiarę obiektywnej reszcie, bo Ci którzy mają wyjebane, milczą.
Dla Ciebie to jest dziwna akcja, dla mnie nie. Od jakiegoś czasu figuruje jako czit, bo nie gram reguralnie -hahah. mam wyjebane akcje że wszyscy milczą a jak padne to jest mowa ninawisci :D chowana w jebanych podtekstach. Cała akcja jest kręcona bo jestem nieogarniety przez tzw gnusnych cwierćmózgów. :D
Ps , jesli masz na mnie screena , demo , dowód z nagrania czy COKOLWIEK to kurwa PISZ "voteban" a nie pierdol przy wszystkich jakieś domysły... DO Sake i reszty plemienia popaprańców.
Nara.
  • 0

#12 Jędrek

Jędrek

    Frager

  • Frager
  • 12 postów
  • Miasto:Tarnów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 55m 26s

Napisano 04 październik 2014 - 00:36

Jedrek załatwie ci perma na forum masz załatwione!!! na serwerze juz dostałes bo nie potrafisz sie zachowac!


Nie masz zielonego pojęcia Iron co jest na moj temat gadane wiec nie wyskauj z takimi obietnicami. Pałkę na to kładę.
  • 0

#13 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 04 październik 2014 - 09:20

Zauważyłem ze sam sobie swoją postawą wyrobiłeś ze taka sytuacja ma miejsce a teraz jak sobie z tym nie radzisz to szukasz ratunku.
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#14 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10762 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 6h 59m 17s

Napisano 04 październik 2014 - 16:14

Koniec spamowania w tej sprawie, sprawidzmy jak wyglądała sytuacja i winni zostaną ukarani, jeżeli rzeczywiście ta sytuacja miała miejsce.
Jeżeli chodzi o język jaki używacie na forum jest on niedopuszczalny, w tym tonie możecie sobie rozmawiać ze sobą a nie na forum jędrek i sake i w tej sprawie też podejmiemy decyzję na pewno odpoczynek na forum będzie wskazany, po podjęciu decyzji co do powyższej sprawy.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#15 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10762 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 6h 59m 17s

Napisano 04 październik 2014 - 21:35

Decyzje:
Sake: Perm Mute, ban na 7dni i ban na forum na okres miesiąca.
Wei: Perm Mute, ban na 7dni.
Jędrek: ban na forum na miesiąc.


Sake i Wei, nie zasługują na to, żeby używać mikrofonu na naszej sieci, dlatego pozbawiliśmy ich tego przywileju, dla tych osób liczy się psucie atmosfery na serwerze i podjudzanie graczy do banowania innych i obrażanie graczy.
Dodatkowo Sake dostajesz WARNA na forum na okres miesiąca za swoje słownictwo, insynuacje i recydywę, to twój kolejny WARN.
Jędrek, dostajesz WARNA na okres miesiąca za swoje teksty na forum które są po prostu żenujące.

Decyzja jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

Pozdrawiam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#16 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 04 październik 2014 - 21:59

Udanego wypoczynku ;-)
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#17 Jędrek

Jędrek

    Frager

  • Frager
  • 12 postów
  • Miasto:Tarnów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 55m 26s

Napisano 11 grudzień 2014 - 04:58

To co pisałem ponad miesiąc temu bylo pod wpływem emocji ktore towazyszyły mi od pary tygodni (wczesniejszych). Szczerze mialem obojętne na sprawe Wei (czy czituje czy tez nie), wykorzystałem ten spór z S.A.K.E dla własnej korzysci. Moją myślą od poczatku bylo doprowadzenie do zmutowania SAKE, (chwilowego) po to by przestał mnie wk.ać. Wk.nie to wynikało z czysto złośliwych komentarzy na temat nie tylko mojej gry ale także insynuowania mojej postaci zza myszy i klawy. Dodatkowym i mozliwe ze jedynym (jak teraz sie zastanowilem) czynnikiem, akurat wtedy byly moje problemy rzeczywiste ktore wplynely na tak ostry hejt z mojej strony :/ (staram sie byc opanowany i spokojny)
Na swoją obroną mam jedynie to ze, zaczynajac ten temat myslalem ze zapoczatkuje trend w paskownicy na wzajemny szacunek i kulture wobec siebie, bo przeciez stali gracze sa juz tam miesiące!
Nie wyszło, tylko i wyłacznie przez mój jebnięty gniew.
Niedlugo po tej akcji, chialem przeprosić SAKE ale, zniechęciłem sie widząc bana forum/gra.SAKE na steam mnie chyba zablokował, bo nie moglem nawed wysłac zaproszenie.Itak sie to skonczylo....
Nie chce by tak zostało, dlatego znowu wracam i coż, Przepraszam Ciebie S.A.K.E jak i administrację Fragmasters za denne zachowanie.
Zalezy mi na tym by S.A.K.E zobaczył tą odpowiedź, wiec proszę administrację o sciągnięcie bana na forum dla niego, jesli jeszcze nadal jest i jesli ktoś ma go w znajomych na steam to proszę o przekazanie mojej myśli.
  • 0

#18 TheBlackJJoker

TheBlackJJoker

    frager

  • Frager
  • 340 postów
  • Miasto:Legnica
18
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 17h 55m 16s

Napisano 11 grudzień 2014 - 06:32

Jędrek, dissów itd. nigdy się nie słucha, olewa się takie rzeczy. Lecimy do admina i kolega dostaje bana =)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#19 Iʀoη

Iʀoη

    zbanowany

  • Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 11 grudzień 2014 - 08:15

Witam temat został zakończony decyzje padły konsekwencje wyciągnięte a ty po zdjęciu bana na forum wchodzisz i ruszasz od nowa ten temat... I jeszcze tłumacząc się ze robiłeś to dla własnej korzyści chora sytuacja
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#20 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10762 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 6h 59m 17s

Napisano 11 grudzień 2014 - 08:26

Temat został wyjaśniony dawno temu.

Zamykam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.