Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lagi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 arcyNooB

arcyNooB

frager

• Frager
  • 133 postów
  • Miasto:Warszaawa
26
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 4h 57m 37s

Napisano 16 wrzesień 2014 - 12:15

Od jakiegoś czasu mocno zauważalny jest fakt lagów na serwerze oraz wysoki ping graczy.
Prowadzone są jakieś prace?
  • 0
Dołączona grafika

#2 Iʀoη

Iʀoη

zbanowany

• Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:11

To chyba jest tylko u ciebie przyjacielu ja tego nie zauwazylem,czasem pojedyncze osoby maja ale zaraz to sie wyrównuje...
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#3 arcyNooB

arcyNooB

frager

• Frager
  • 133 postów
  • Miasto:Warszaawa
26
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 4h 57m 37s

Napisano 17 wrzesień 2014 - 05:53

Nigdy nie miałęm problemu na tym serwerze, ping rzadko przekraczał 10 a teraz coś najwidoczniej się spieprzyło, co gorsza po mojej stronie.
  • 0
Dołączona grafika

#4 zdobyl95

zdobyl95

frager

• Frager
  • 89 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 1h 34m 30s

Napisano 17 wrzesień 2014 - 16:46

Też od jakiegoś czasu zauważyłem lagi. Co jakiś czas mnie cofa, coś przeskakuje. Na pytanie dzisiaj zadane: "Czy też macie lagi?" usłyszałem jednogłośnie "tak".
  • 0

#5 dyrektor

dyrektor

Weteran

• Weteran
  • 221 postów
6
  • Czas na forum: 5d 18h 37m 58s

Napisano 17 wrzesień 2014 - 18:23

Mnie tam nigdy nie laguje :P
  • 0
"Człowiek uczy się całe życie i zawsze umiera głupi"
"Tylko prawdziwie leszcze używają wspomagaczy w grze"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#6 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 17 wrzesień 2014 - 19:34

może to nie były lagi :)
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#7 Iʀoη

Iʀoη

zbanowany

• Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 17 wrzesień 2014 - 20:32

Mi tez się nie wydaje żeby były lagi ... dla mnie wszystko ok

• 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#8 zdobyl95

zdobyl95

frager

• Frager
  • 89 postów
5

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:58

jak nie były lagi? nie rób ze mnie idioty Druss. Mając takie doświadczenie w CSS wiem czy są lagi czy nie. Jak prawie każdy na serwie mówi że są, cofa mnie co chwile lub zawiesza, strzelam z AWP w kolesia w tułów a pocisk przelatuje obok, leci w kosmos lub odbija się od czyjegoś hełmu, to są lagi.

Tłumaczenie "może to nie były lagi" nic tak na prawdę nie wnosi w ten temat, ani też nie pomaga graczom. Jakbyś posiedział na serwie troche w godzinach 16-24, czyli jak jest FULL to tez byś zauważył nierzadko ściny serwera.
  • 1

#9 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
492

Napisano 18 wrzesień 2014 - 22:04

zdobyl,

Inni gracze nie zauważyli lagów, wiec albo masz coś z netem, albo u Ciebie z fps jest słabo?.
Wpisz net_graph 1 i zobacz ile masz fps.
Wracając do lag-ów to nawet jak była taka sytuacja, to zawsze mogą się zdarzyć, chwilowe lagi, przeciążenia.
Przekazałeś informacje przyjęta do wiadomości i nikt z ciebie nie robi idioty, przeginasz i trochę szacunku, bo takim zachowaniem tylko zbierasz sobie na Warna.

Pozdrawiam,
  • 0

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#10 zdobyl95

zdobyl95

frager

• Frager
  • 89 postów
5

Napisano 18 wrzesień 2014 - 22:34

Jakim zachowaniem? Pisaniem prawdy? Wejdź na serwer, posiedź trochę to może sam zauważysz... Albo chociaż wejdź na serwer i sie zapytaj ludzi czy maja lagi. Bo na razie to tylko 2 osoby powiedziały, że nie mają lagów. O dziwo, był to admin i opiekun. Którzy mogli po prostu wejść jak nie było lagów. No i 2 osoby mówią, że lagi są. Podsumowując, jest pół na pół, a Ty mówisz że inni lagów nie mają. Gdzie tutaj logika?
Nie po to płacę za VIPa, żeby miec lagi, a po zgłoszeniu tego być zlewanym.
  • 1

#11 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
492

Napisano 19 wrzesień 2014 - 05:30

Nie jestem twoim kolegą, żebyś do mnie pisał tekst "nie rób ze mnie idioty druss", to po pierwsze, po drugie, jak pisałem swój post, nie było wypowiedzi, że są lagi, poza twoją, więc proponuje się zastanowić nad tym co się do kogo pisze, napisałem, że przyjęliśmy do wiadomości, że jest problem i będziemy interweniować, teksty od jakiegoś czasu zobaczyłem, że są lagi, może napisać każdy i nie koniecznie może to dotyczyć serwera.
Bez wskazania choćby zrzutu z konsoli, czy ss-ów, czy podania dokładnych informacji o czasie kiedy i konkretnie co się dzieje, jest po prostu dla nas tylko informacją, że masz lagi, albo chwilowo był problem na serwerze i nie mamy nawet możliwości potwierdzenia tego faktu na bieżąco, w celu interweniowania do hostingu.
Proponuję, na przyszłość pisać konkrety, albo zgłaszać adminowi na bieżąco sprawę, żebyśmy mogli interweniować w chwili kiedy występuje problem, a nie po czasie powiedzmy tygodnia.

Pozdrawiam,
  • 0

Ogólne:

Administracyjne:

#12 Fragmaster

Fragmaster

Head Admin <<<Sieci FM>>>

• Head Admin
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 15m 10s

Napisano 19 wrzesień 2014 - 06:15

Muszę niestety podłączyć się do kolegów.Lagi teraz są nawet dość często :( . Np. wczoraj rano koło 9-10 dokładnie nie napisze,ale wyszedłem bo były dość duże.Chciałem wejść z powrotem to nawet mi przez małą chwile serwa nie pokazywało.Teraz żeby było dla administracji pewne kiedy są to postanowiłem,że od dziś będę wam dawał czasy kiedy były lagi.Jeśli oczywiście chcecie gdyż sporo czasu spędzam na serwie i mogę wam jakoś pomóc,żebyście mogli sobie sprawdzić w czym jest problem.Pozdrawiam
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

Nie odpowiadam również na pytania Typu:

Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.

Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/

W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#13 fm!

fm!

Założyciel

• Zarząd
  • 2161 postów
  • Miasto:Kabul
341
Supreme Master First Class  Member Reputation
  • Czas na forum: 60d 22h 48m 3s

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:58

My nie jesteśmy w stanie niczego sprawdzić, bo od tego jest hosting - oni tylko mają taką możliwość. My tylko możemy przekazać sprawę do hostingu. W takim wypadku hosting prosi o konkrety (co najmniej dokładny czas występowania lagów i zrzut z konsoli pingów wszystkich graczy - komendą "ping" oraz screena z włączonym net_graph 1).
Zdobyl albo Web jeżeli chcecie pomóc to proszę o takie informacje a nie zdania typu: w ostatnim czasie są lagi.
  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#14 Fragmaster

Fragmaster

Head Admin <<<Sieci FM>>>

• Head Admin
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 15m 10s

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:16

No ja to rozumie ;) Lecz mi ping nie skacze przy lagach.Po prostu czasem jest tak,że biegnę i nagle mnie odrzuca do tyłu kilkakrotnie.Fps'y również mi nie spadają,ale tak jak pisałem że jeśli się pojawią to zrobię tak jak pisałem wyżej.Nie będę już spamował do tego czasu aż nie będę miał konkretów ;)
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

Nie odpowiadam również na pytania Typu:

Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.

Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/

W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#15 zdobyl95

zdobyl95

frager

• Frager
  • 89 postów
5

Napisano 19 wrzesień 2014 - 11:16

Chciałem pomóc ale... rozmyśliłem się. Czemu szary gracz ma się w to bawić? Nie wiem dokładnie jak to zrobić, pozatym i tak pewnie będzie "za mało" lub "niedokładnie". Zgłosiłem, że są lagi, przez parę dni. I druss... w pierwszym poście jest skarga na lagi, więc nie wmawiaj mi, że nie było wypowiedzi że są lagi.
Skomentuję to w ten sposób:
"Piszesz oszczerstwo, bo fakty są takie", że w nie tylko ja zgłaszałem lagi, w czasie, w którym odpowiadałes na mój post. A "jeśli nie potrafisz sprawdzić rzetelnie informacji dotyczącej" kto w tym temacie zgłaszał informacje o lagach, "to przez swoją niekompetencje" nie wmawiaj mi, że tylko ja zgłaszałem problemy.
  • 0

#16 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
492

Napisano 21 wrzesień 2014 - 11:15

zdobyl, napisałeś swoją opinię co do lag-ów zostało to przyjęte do wiadomości, sprawa dotarła do administracji, zarzucasz innym niekompetencję i rzucasz oszczerstwa a sam nie potrafisz podać prostych danych dotyczących serwera, pisząc że są lagi, takie słowa nam nic kompletnie nie mówią i nie pomogą w niczym.
fm! napisał czego oczekujemy w innym przypadku proszę nie pisać, bo tak tylko robicie spam i nic więcej.
Kończąc, jeszcze raz zobaczę na forum takie oszczerstwa w stosunku do administracji a twoja obecność zdobyl na forum się zakończy na dłuższy czas z powodu spamu i oszczerstw rzucanych w stosunku do sieci.

Pozdrawiam,
  • 0

Ogólne:

Administracyjne:

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.