Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzenie na respie doprowadza do ku*wicy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zamulony Hiszpan

Zamulony Hiszpan

Użytkownik

• Frager
  • 17 postów
  • Miasto:Gdańsk
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 10h 24m 43s

Napisano 11 wrzesień 2014 - 12:32

Witam ,

Chciałem dzisiaj poruszyć temat "kampienia" na respie ze strony tt , co raz częściej spotykamy się z noobami , botami którzy kupują dobrą broń i siedzą na respie , votekick oraz votebany nic nie dają , dalej siedzą , nie możecie wprowadzić jakiegoś auto slaya który by po tych 30s usuwał szanownego księcia z respa ? Druga sprawa to afki , tak samo zajmują miejsce i idą do sklepu na 5 godzin ....

Pozdrawiam :)
  • 0

#2 fm!

fm!

Założyciel

• Zarząd
  • 2161 postów
  • Miasto:Kabul
341
Supreme Master First Class  Member Reputation
  • Czas na forum: 60d 22h 48m 3s

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:04

Nie ma takiej możliwości z przyczyn technicznych. Byłby to istny monitor(kombajn) serwera nie wtyczka. Zajmowałby tyle zasobów, że najprawdopodobniej pisałbyś kolejny temat że ci serwer laguje i nie da się grać ;)
  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#3 Zamulony Hiszpan

Zamulony Hiszpan

Użytkownik

• Frager
  • 17 postów
  • Miasto:Gdańsk
1
  • Czas na forum: 10h 24m 43s

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:31

A nie możecie zrobić takiej opcji ? piszemy votekick zaznaczamy gracza , kto jest za klika f1 kto przeciw f2 i by gościa wywalało ... coś z tym trzeba zrobić ;)
  • 0

#4 arcyNooB

arcyNooB

frager

• Frager
  • 133 postów
  • Miasto:Warszaawa
26
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 4h 57m 37s

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:58

kiedyś grałem na serwerze na ktorym 30s było max za kazdym razem kiedy terrorysta wszedl na respa i to było kapotalne rozwiazanie. dodam ze serwer bardzo dobrze chodził i zawsze był pełny.
  • 0
Dołączona grafika

#5 fm!

fm!

Założyciel

• Zarząd
  • 2161 postów
  • Miasto:Kabul
341
Supreme Master First Class  Member Reputation
  • Czas na forum: 60d 22h 48m 3s

Napisano 11 wrzesień 2014 - 15:07

Votekick jest i można kickować, nie będzie to na pewno zmieniane. U nas była wtyczka że po 30 sekundach na respie blokowało broń graczowi. Gracze pouciekali, serwer zaczął lagować i pozostawał problem powrotu z b na a przez resp terro a to nie były jedyne problemy z tym związane. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy o tyle mądrzejsi że nic nie będziemy w tej kwestii zmieniać!
  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#6 Fragmaster

Fragmaster

Head Admin <<<Sieci FM>>>

• Head Admin
  • 1217 postów
  • Miasto:Kladno
173
Gold Nova III  Member Reputation
  • Czas na forum: 58d 11h 15m 10s

Napisano 15 wrzesień 2014 - 05:52

Witam.Co się tyczy kampienia na respie to Hiszpan proponuje Ci(ja to stosuje) Nie raszuj niech biegają po repie.Mają 2:30 na za plantowanie paki.Piszę tak bo to,że 5 osob napisz Vota to nic nie pomoże.Wiesz dobrze,że jak jest Admin to kampienia nie ma,ale nie zawsze jest i trzeba to jakoś przeżyć ;) Mnie również to bardzo denerwuje,ale to nie jest nic nowego,bo na każdym serwerze to jest i będzie,bo nie każdy jest takim kamikaze jak my :DPozdrawiam.
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Każdy chce mieć prawo,obowiązku nikt.

Najlepszy z ludzi jest ten,kto dobrze widzi swoje błedy

Miły graczu,forumowiczu.Zanim postanowisz do mnie napisać,pamiętaj że:

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

Nie odpowiadam również na pytania Typu:

Dasz mi admina,opiekuna.Zapraszam do złożenia podania.

Czy dostanę Vipa'a za darmo.http://vip.fragmastersi.pl/

W innych kwestiach służe pomocą oraz radą.Pozdrawiam [email protected]

#7 arcyNooB

arcyNooB

frager

• Frager
  • 133 postów
26

Napisano 16 wrzesień 2014 - 10:18

A czy istnieje możliwość zmniejszenia ilośći potrzebnych głosów na kick'a?
Kiedyś spotkałem się z czymś takim; żeby dać bana cały server musiał votować za tym, ale żeby kick'nąć to tylko wystarczyłi gracze danej drużyny. Całkiem fajne rozwiązanie.
  • 0
Dołączona grafika

#8 Fragmaster

Fragmaster

• Head Admin
  • 1217 postów
173

Napisano 16 wrzesień 2014 - 15:48

Ale w czym to pomoże?Tylko się zrobi nie potrzebny chaos,bo nawet do jaj będzie mogła na Ciebie wotować przeciwna drużyna i nie daj boże,żeby im się udało :D Za dużo na serwie mamy jajcarzy :D
  • 0

Czasem spotykasz na swojej drodze osobę,której nie należy wkurwiać to Ja.cyt. z filmu gran Torino

Jeśli będziesz chciał napisać mi na steam,pw o unbana z automatu Twoja wiadomość zostanie zignorowana.Od tego mamy Forum i przeznaczony do tego dział.

#9 arcyNooB

arcyNooB

frager

• Frager
  • 133 postów
26

Napisano 16 wrzesień 2014 - 18:01

ale tylko kick'ną :), bo żeby dać bana musiałby cały serwer zagłosować.
  • 0
Dołączona grafika

#10 Iʀoη

Iʀoη

zbanowany

• Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:13

Panowie i Panie mnie to tez irutuje ze gracze terro graja awp z respa ...robie co moge zeby to zniwelowac ale nic oprócz upomnienia nie zrobie...
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#11 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:29

Nie planujemy w tym temacie nic zmieniać, od kilku lat jest tak i tak pozostanie, bo to sprawdzony schemat przez lata stosowany.
Zachęcamy do składania podań na administratora, wtedy będzie mniej takich sytuacji.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#12 SakePL

SakePL

frager

• Frager
  • 26 postów
0
  • Czas na forum: 15h 11m 39s

Napisano 03 październik 2014 - 18:41

pfff... druss... mozesz mnie nie lubiec... ale jezeli gracze narzekają i wytykaja problemy, ktore są ODWIECZNYMI problemami na serwerach.. nie tylko twoim... to mysle ze warto cos zrobic z tym. Są pluginy ktore automatycznie slaya daja albo kopa w postaci minus pare HP..... zamiast żałosnej strefy rasz ktora kamperów chroni......
  • 0
Dołączona grafika

#13 Kampa

Kampa

VAC ban na 3 Kontach

• Frager
  • 193 postów
  • Miasto:Słubice
5
  • Czas na forum: 6d 8h 20m 29s

Napisano 03 październik 2014 - 19:05

Powinno byc 5s bezruch i slap za 10 hp na sekunde jak ruszysz sie to juz znika zwiększyło by to dynamike gry
  • 0

ZAWSZE TAM GDZIE TY

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis – Pamiętaj zachować spokój umysłu tak w nieszczęściu jak i w powodzeniu.

#14 Iʀoη

Iʀoη

zbanowany

• Zbanowany
  • 1262 postów
  • Miasto:Grudziądz
182
Gold Nova Master  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 2m 19s

Napisano 03 październik 2014 - 19:23

Nie planujemy w tym temacie nic zmieniać, od kilku lat jest tak i tak pozostanie, bo to sprawdzony schemat przez lata stosowany.

Zasady sa jasne?!
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

POMOGŁEM?? DAJ ŁAPKE W GÓRE :)

Dołączona grafika

#15 Fragmaster

Fragmaster

• Head Admin
  • 1217 postów
173

Napisano 03 październik 2014 - 21:01

Tylko,że jeśli znów nie będzie strefy rashu to zacznie się problem,że rash doprowadza mnie do kur.... :D Ja myślę,że niech zostanie tak jak jest. Wiem,że nie jest to super jak 2 min tylko stoją na respie,ale damy rade ;)
  • 0

#16 SakePL

SakePL

frager

• Frager
  • 26 postów
0
  • Czas na forum: 15h 11m 39s

Napisano 03 październik 2014 - 21:20

ale czemu nie rush ? dlaczego oryginalnie nikt nie wbudował czegos takiego ? hmm ?
  • 0
Dołączona grafika

#17 Fragmaster

Fragmaster

• Head Admin
  • 1217 postów
173

Napisano 06 październik 2014 - 22:19

Sake a chciałbyś naprawdę nie wyjść z respa? :D To by dopiero kampili,każdy by tylko mówił,bo oni rashuja to ja będę kampił.Ja przynajmniej tak myślę,bo wiem jak to wygląda na innych serwerach(to jeden z powodów dlaczego tam nie gram) i to jest masakra :D
  • 0

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.