Skocz do zawartości

Zdjęcie

[CS:GO] Fragmastersi FFA Nowy TR 128 !!! IP:185.36.169.182:27015

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
  • Miasto:Warszawa
543
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 350d 9h 51m 25s

Napisano 07 sierpień 2014 - 15:44

Dołączona grafika

Informujemy, że z dniem 07 Sierpnia 2014r. Nastąpi zmiana jednostki naszego serwera [CS:GO] Fragmastersi FFA na jednostkę przystosowaną w pełni pod TR 128 !!!.

Serwer zachował swoje dotychczasowe IP i nie wiąże się to z utrudnieniami dla naszych graczy.

Wszystkie serwery [CS:GO] naszej sieci są w pełni przystosowane pod TR 128.

Dołączona grafika

Zapraszamy do Gry, naprawdę warto zobaczyć co daje w pełni TR 128 !!!.

Fragmastersi.pl

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#2 Dejwa

Dejwa

frager

• Frager
  • 59 postów
  • Miasto:Gniezno
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 14h 9m 14s

Napisano 08 sierpień 2014 - 13:56

Serwer nadal pokazuje TR 64 :mellow:
  • 0
Dołączona grafika
  • "Im Bardziej Przymknięte oczy tym więcej widać"​ - Smażyciel Dejwa

#3 fm!

fm!

Założyciel

• Właściciel
  • 2263 postów
  • Miasto:Kabul
353
  • Czas na forum: 66d 20h 16m 14s

Napisano 08 sierpień 2014 - 14:03

Czekamy na przeniesienie FFA na serwer przystosowany do TR 128. Jak tylko coś będę wiedział to poinformuję ;)
  • 0
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain

#4 #Cebula

#Cebula

frager

• Frager
  • 28 postów
1
  • Czas na forum: 14h 26m 52s

Napisano 10 sierpień 2014 - 15:49

Co niby daje to tr 128, bo ja żadnych różnic nie widzę pomiędzy 64 a 128 :D
  • 0

#5 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
543

Napisano 10 sierpień 2014 - 16:46

Amito,

Ogólnie serwer o TR 64 posiada określoną ilość pakietów wysyłanych i odbieranych z serwera przy serwerze TR 128 ilość tych pakietów jest dwukrotnie wyższa, przy pełnym TR 128 wysyłanych i odbieranych. Dzięki temu serwer o TR 128 posiada rzeczywiste odwzorowanie postaci w danym momencie, czyli wyjaśniając w sposób zrozumiały posiadając u nas na serwerze włączony TR 128 grając odczujesz niesamowicie pozytywnie różnice między tym co miałeś na 64, gdzie po prostu strzelając w przeciwnika nie wiedziałeś czy w ogóle kula trafi w cel, a tym co daje TR 128 czyli strzelając wiesz, że trafiasz idealnie w cel czy to w głowę czy to w stopę.

Mogę wyjaśnić Ci fenomen Amito czemu nie odczuwasz różnicy, albo grałeś na TR 128 od jakiegoś czasu i masz po prostu ustawione w CFG albo po prostu nie wpisałeś komend do CFG czy Konsoli i grasz na TR 64 na naszym serwerze który daje możliwość gry na pełnym TR 128.

Poniżej krótki opis co zrobić aby cieszyć się pełnym TR 128 na naszej sieci:

1. Podczas gry wejdź na SPECT-atore.
2. Otwórz Konsolę "~"
3. Wpisz w Konsoli dwie komendy:
a. cl_cmdrate 128
b. cl_updaterate 128
4. Wejdź do gry i jeszcze raz włącz Konsolę i wpisz komendę:
a. net_graph 1
b. w dolnym prawym rogu wyświetlą się dwie informację
- UP 128
- CMD 128

Jeżeli masz te wartości na 128 oznacza to, że posiadasz TR 128 a tym samym wtedy gra staje się przyjemnością i wiesz mi odczujesz ogromną różnice.

Przykre jest, że valve do tej pory nie stać na przejście swoich maszyn na TR 128 bo wtedy gracze dopiero odczuli by prawdziwe możliwości CS:GO które przy TR 128 są po prostu niesamowite i na pewno osoby które do tej pory grały na TR 64 i przeniosły się np. na naszą sieć na TR 128 mogą się tu wypowiedzieć, pozytywnie, jestem jedną z nich i wiem jak się gra na TR 64 a jak się gra na TR 128 ta gra wciągnęła mnie dopiero przy TR 128 kiedy to walę piękne Heady po 2, 3 naraz i zapraszam do mojej galerii zdjęć na steam, wtedy zobaczycie o czym mówię i co naprawdę daje TR 128.

Kończąc ten długi wywód setki osób na naszej sieci którym pomogłem przy włączeniu właśnie TR 128 była już podczas gry niesamowicie zaskoczona pozytywnie, wielokrotnie mówiły, ze teraz gra to "Bajka" bo taka jest prawda o prawdziwym TR 128.

Mam nadzieję, że w sposób jasny przedstawiłem co daje TR 128 a tym samym rozwiałem wątpliwości.
Dziękuję za pytanie Amito, bo pozwoliło mi ono na odpowiedź w tej jakże ważnej kwestii

Pozdrawiam,
  • 0

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#6 Dantexq

Dantexq

ProGamer

• Vip
  • 24 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
0
  • Czas na forum: 16h 47m 24s

Napisano 10 sierpień 2014 - 20:35

Zawsze czym wyższy Tickrate tym lepsza gra , zawsze tak było na cs :)
  • 0
Procesor: AMD FX 6300 Six-Core 3.50 GHz (Boost 4.10 GHz) BE
Ram: 8,00 GB
Grafika: Geforce GTX 650 OC

System Operacyjny: Windows 7 Home Premium
Mysz: A4TECH Bloody Gamming V8
Słuchawki: Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha ( THX )

Dołączona grafika

#7 Fast Gun

Fast Gun

Progamer

• Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 12h 43m 46s

Napisano 11 sierpień 2014 - 08:54

Looknij sobie na ten filmik a wszystko ci wyjaśni czym jest gra na tr 64.

• 0
Dołączona grafika

#8 #Cebula

#Cebula

frager

• Frager
  • 28 postów
1
  • Czas na forum: 14h 26m 52s

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:01

po prostu strzelając w przeciwnika nie wiedziałeś czy w ogóle kula trafi w cel, a tym co daje TR 128 czyli strzelając wiesz, że trafiasz idealnie w cel czy to w głowę czy to w stopę.

Od teraz wiem, czemu zawsze mając mniej zabójstw niż śmierci teraz mam odwrotnie xD

Dzięki za wyjaśnienie, ale wystarczył by także ten filmik.
  • 0

#9 YelLow

YelLow

frager

• Frager
  • 21 postów
1
  • Czas na forum: 18h 31m 57s

Napisano 11 sierpień 2014 - 09:36

Kocham ten serwer i tą siec <333
  • 0

#10 Gram na wh

Gram na wh

Użytkownik

• Frager
  • 27 postów
0
  • Czas na forum: 4d 18h 3m 4s

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:06

Looknij sobie na ten filmik a wszystko ci wyjaśni czym jest gra na tr 64.
https://www.youtube....h?v=aLRg4okNS0I

Prawda jest taka, że tic to przede wszystkim bolączka dla snajperów, co widać na filmiku który wstawił Fast Gun. Z ak i m4 na bliskie dystanse nie strzela się full auto na podstawie celownika tylko na podstawie lotu kul (tak widać jak lecą). Poza tym w 90% przypadków, każdy zwala na tic a wystarczy ogarnąć recoila i gra się też całkiem przyjemnie. To wszystko jednak nie zmienia faktu, że przychylam się do opinii ogólnej - 128 > 64
  • 0
Dołączona grafika

#11 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
543

Napisano 20 sierpień 2014 - 20:22

Cieszę się, że pozytywnie odebraliście zmiany na TR 128 na serwerze, dla mnie to skok jakościowy i gra która jest czystą przyjemnością.
  • 0

Ogólne:

Administracyjne:

#12 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
  • Miasto:Grudziądz
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 29d 17h 4m 47s

Napisano 20 sierpień 2014 - 21:42

czyli wiem co jutro zrobie jak odpalę css :> :D
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#13 Kropka.

Kropka.

frager

• Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 21 sierpień 2014 - 06:42

andzia chyba cs go :D
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

183476_1002.png

#14 Norbi...

Norbi...

VIP

• Vip
  • 43 postów
  • Miasto:Krapkowice
2
  • Czas na forum: 1d 5h 45m 59s

Napisano 21 sierpień 2014 - 07:24

SOURCE POWSTAJE
  • 0

logo.png

#15 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 21 sierpień 2014 - 08:17

aaa do GO to nieeee, ja tam wole source : )
  • 1

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafika

#16 Kropka.

Kropka.

frager

• Frager
  • 670 postów
22

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:49

w source już nie ma tr 128 ^^
  • 0

183476_1002.png

#17 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 21 sierpień 2014 - 15:51

chłopie ja się nie znam na tym ja i bez tych tr szaleje na grze :D
  • 0

Dołączona grafika

#18 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
543

Napisano 22 sierpień 2014 - 05:29

Spam zrobiliście, sprawa dotyczy serwera CS:GO Fragmastersi FFA i opinii waszych w związku ze zmianą z TR 64 na TR 128.
Proszę nie spamować a rzetelnie się wypowiadać w związku z powyższymi zmianami.
Dziękuję.
  • 0

Ogólne:

Administracyjne:

#19 Kropka.

Kropka.

frager

• Frager
  • 670 postów
22

Napisano 22 sierpień 2014 - 06:20

Wiadomo że każdy jest zadowolony z zmian ;)
TR 128 to jest moc ;)
  • 0

183476_1002.png