Skocz do zawartości

Zdjęcie

CFG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 .Pr1m0™ ^

.Pr1m0™ ^

frager

• Frager
  • 124 postów
  • Miasto:Poznań!
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 13d 18h 58m 4s

Napisano 31 lipiec 2014 - 18:21

Witam, zna sie ktos może tutaj na cfg? Chciał bym zgrac sobie nowe (które ma niby więcej FPS'ów) tylko nie za bardzo wiem jak.
  • 0

Obecny nick na steam: .Pr1m0™

#2 Azzaro

Azzaro

Zbanowany

• Zbanowany
  • 100 postów
2
  • Czas na forum: 9d 17h 33m 38s

Napisano 01 sierpień 2014 - 00:49

Jesli sie nie znasz, to wrzuc sobie jakiegos gotowca z sieci... Jest mnostwo poradnkikow, jak to zrobic...

Do tego jesli poczytasz troche, doczytasz sie mnostwa komend, ktore pomoga poprawic fpsy.

Grasz na lapku?
Jaka rozdzielczosc?
Opcje gry??
  • 0
Dołączona grafika

Fajeczka

#3 .Pr1m0™ ^

.Pr1m0™ ^

frager

• Frager
  • 124 postów
  • Miasto:Poznań!
3
  • Czas na forum: 13d 18h 58m 4s

Napisano 01 sierpień 2014 - 14:10

Na lapku gram.
1280x720.

CFG mam już z neta, gotowca, wystarczy wkleic. Niby ma podnieść ilośc FPS ale czy to prawda to właśnie chce sprawdzić.
  • 0

Obecny nick na steam: .Pr1m0™

#4 Azzaro

Azzaro

Zbanowany

• Zbanowany
  • 100 postów
2
  • Czas na forum: 9d 17h 33m 38s

Napisano 01 sierpień 2014 - 14:22

Powinno podniesc, ale od razu proponuje zmniejszyc rozdzielczosc, chyba ze grasz na potworze, osobiscie gralem na panoramicznym i maksymalnej rozdzielczosci i smigalo mi plynnie, ale mocy troche mam. Jesli masz slabszego lapciaka, zmniejsz rozdzielczosc, detale moga byc poustawiane z gwiazdka.

Od siebie moge dodac jeszcze to, ze jesli grasz na lapciaku, sciagnij sobie jakiegos game boostera, takie programy sluza wylaczaniu niepotrzebnych aplikacji i procesow podczas gry, zostaja tylko niezbedne, to moze zwiekszyc przerob procka o 40-60%. Grajac na lapku moze czesciej scinac gre, gwaltownie spadaja fpsy, game boostery sa wlasnie po to, zeby w miare takie zwiechy ograniczac.

Nie wiem co masz zapisane w tym cfg, ale jest mnostwo fajnych komend, ktore poprawia wydajnosc gry, w zaden sposob znaczacy sposob nie wplywajac na jej jakosc. Jesli cfg Ci tego nie ogarnie, powylaczaj sobie recznie puszki, smieci wszystkie badziewia, ktore walaja sie po mapie, da sie to recznie wszystko wylaczyc. Mozesz pokusic sie tez, o usuniecie zwlok z mapy, calosc moze krasc 5-10 fpsow, zalezy od mapy....

Jesli cos mi sie przypomni, dam znaka
  • 1
Dołączona grafika

Fajeczka

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.