Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pozytywne] Podanie [essey]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 essey

essey

    VIP

  • Vip
  • 74 postów
  • Miasto:Warszawa
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 9h 58m

Napisano 28 czerwiec 2014 - 07:07

► Imię: Jonatan
► Wiek: 25
► Nick: essey
► Steam ID: STEAM_0:0:6437464
► Składka(Tak/Nie): TAK, już 2 miesiąc
► Deklarację zrozumiałem(am) i ją przyjmuję(Tak/Nie): TAK
► Miejscowość: Wrocław
► Kontakt (gg): 718559
► Doświadczenie w administracji serwerem: online brak, jedynie lokalnie z botami, bądź podczas lan pary z kolegami ;)
► Dlaczego chcesz mieć admina?: Gram codziennie, mniej więcej po 2 godziny. Boli mnie, gdy ktoś rażąco narusza zasady panujące na serwerze, i nic sobie z tego nie robi. Nie uważam się za służbiste, niemniej bywają sytuacje, kiedy brak uprawnień doprowadza do szewskiej pasji :)
► Główny serwer na którym grasz?: Iracka piaskownica, na dzień dzisiejszy około 48 miejsce
► O sobie: Mam własną firmę IT. Tworzę rozwiązania webowe, np strony internetowe, sklepy itp. Na co dzień we Wrocławiu. Lubię ten serwer, wcześniej grałem na serwerach uwujka, które też wspierałem finansowo. Chętnie wspomogę kolegów z teamu FM. Angielski jest mi znany, pomagam więc anglojęzycznym kolegom na serwerze.

Ps. Proszę uwzględnić pozytywne opinie w poprzednim temacie, który został zamknięty z powodu niewystarczającej ilości postów na forum.
  • 0
Dołączona grafika

#2 Tatuś_stalin

Tatuś_stalin

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 207 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17d 6h 5m 25s

Napisano 28 czerwiec 2014 - 13:50

Tak jak wcześniej jestem na TAK.
Gracz zna regulamin, stosuje się do niego.
Jest pomocny dla innych graczy i nie widziałem ani nie słyszałem o żadnych zachowaniach które mogły by go dyskwalifikować.
Pozdrawiam Marcin
  • 0

#3 essey

essey

    VIP

  • Vip
  • 74 postów
  • Miasto:Warszawa
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 9h 58m

Napisano 04 lipiec 2014 - 16:41

Cześć, nie chciałbym nikogo ponaglać. W poprzednim temacie kilka osób mnie poparło. Widzę, że na serwerach potrzebne jest dodatkowe wsparcie w postaci osób z uprawnieniami, bo aż serce się kraje, jak nie ma adminów, a ludzie beztrosko łamią regulamin.

Proszę o jakąś decyzję, pozytywną lub nie.
  • 0
Dołączona grafika

#4 Tatuś_stalin

Tatuś_stalin

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 207 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17d 6h 5m 25s

Napisano 07 lipiec 2014 - 02:49

essey czekaj cierpliwie na decyzje administracji.
  • 0

#5 ...Assassin...

...Assassin...

    Weteran

  • Weteran
  • 194 postów
  • Miasto:Kraków
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 3h 35m 47s

Napisano 07 lipiec 2014 - 15:53

Oczywiście że na tak... :) Przyda się nam pomoc... :P





Dołączona grafika








ALL MEN'S SOULS ARE IMMORTALS.
BUT THE SOULD OF THE RIGHTEOUS
ARE IMMORTAL AND DIVINE

  • 1
Dołączona grafika






ALL MEN'S SOULS ARE IMMORTALS.
BUT THE SOULD OF THE RIGHTEOUS
ARE IMMORTAL AND DIVINE

#6 Peruwiańska Lama Bojowa

Peruwiańska Lama Bojowa

    Warn do 23 Kwietnia

  • Vip
  • 443 postów
16
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 13h 25m 22s

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:09

Patrząc na całokształt gracza i jego zaawansowanie w serwer i bezkonfliktowy sposób bycia na serwerze i pomoc w jego rozwoju nie moge powiedzieć złego słowa na jego temat.
Myśle że można mu dać szanse i jestem na TAK
  • 1

#7 Kropka.

Kropka.

    frager

  • Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 07 lipiec 2014 - 18:54

No jak PLB jest na tak, to ja i również będę na TAK.
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

 

183476_1002.png


#8 dyrektor

dyrektor

    Weteran

  • Weteran
  • 221 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 18h 37m 58s

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:27

Jestem na TAK
  • 0
"Człowiek uczy się całe życie i zawsze umiera głupi"
"Tylko prawdziwie leszcze używają wspomagaczy w grze"


Dołączona grafika

Dołączona grafika


#9 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 08 lipiec 2014 - 20:11

Czekamy na kolejne wypowiedzi administracji i fmteamu
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#10 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 11 lipiec 2014 - 15:18

essey,

Zostałeś przyjęty na okres próbny miesiąca jako administrator serwera CS:S Iracka Piaskownica DD2.
Jeżeli będziesz potrzebował szkolenia, masz też materiały pomocne w dziale admina/szkolenia.
Na serwerach grasz często, jesteś osobą ogarniętą, nie tworzysz konfliktów jesteś osobą która tworzy klimat na serwerze i chciałbym aby nadal tak było, jak czegoś nie wiesz warto się zapytać administratorów z dłuższym stażem.
Nie zmarnuj szansy jaką dostałeś od nas, bo to ciężka praca i obowiązek, ale też trzeba zasłużyć sobie na szacunek graczy i administracji, ale jak wiesz na to się pracuje każdego dnia.

Za chwilę dostaniesz dostęp administracyjny na forum i Clan Tag administracyjny, zapoznaj się z regulaminami: forum, serwera, admina, zapoznaj się z działem administracyjnym i składkami, tam będziesz miał pełne dane.
Pamiętaj, że masz Nas adminów do pomocy, jak masz jakiś problem albo czegoś nie jesteś pewny, jesteśmy po to żeby pomóc.

Gratuluję, od dziś zaczynasz swoją pracę na sieci, pamiętaj gracz a admin to nie to samo.

Witamy w @FMTeamie!.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#11 Kropka.

Kropka.

    frager

  • Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 11 lipiec 2014 - 15:32

Graty ;)
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

 

183476_1002.png


#12 ...Assassin...

...Assassin...

    Weteran

  • Weteran
  • 194 postów
  • Miasto:Kraków
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 3h 35m 47s

Napisano 11 lipiec 2014 - 15:47

Witaj w naszym gronie...:)
  • 0
Dołączona grafika






ALL MEN'S SOULS ARE IMMORTALS.
BUT THE SOULD OF THE RIGHTEOUS
ARE IMMORTAL AND DIVINE

#13 Tatuś_stalin

Tatuś_stalin

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 207 postów
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17d 6h 5m 25s

Napisano 11 lipiec 2014 - 16:01

Witam
  • 0

#14 dyrektor

dyrektor

    Weteran

  • Weteran
  • 221 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 18h 37m 58s

Napisano 11 lipiec 2014 - 17:18

Gratulację :) :) :)
  • 0
"Człowiek uczy się całe życie i zawsze umiera głupi"
"Tylko prawdziwie leszcze używają wspomagaczy w grze"


Dołączona grafika

Dołączona grafika


#15 essey

essey

    VIP

  • Vip
  • 74 postów
  • Miasto:Warszawa
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4d 9h 58m

Napisano 11 lipiec 2014 - 17:56

Serdecznie dziękuje. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie zawieść zaufania, jakim obdarzono moją skromną osobę :) Liczę, że wspólnie dalej będziemy rozwijać sieć i spotkamy się na serwerach.
Pozdrawiam,
Jonatan
  • 0
Dołączona grafika

#16 Fast Gun

Fast Gun

    Progamer

  • Weteran
  • 705 postów
72
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 45d 13h 34m 47s

Napisano 11 lipiec 2014 - 21:31

Witaj w gronie @FM. Wiedz o tym że wiąże się z tym wielkie zaangażowanie dla naszej sieci Fragmastersi.
  • 0
Dołączona grafika