Skocz do zawartości

Zdjęcie

[TS3] Nowy Serwer Głosowy Fragmastersi.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
  • Miasto:Warszawa
543
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 350d 9h 51m 25s

Napisano 17 maj 2014 - 21:38

Dołączona grafika

Drodzy gracze z dniem 18 Maja 2014r. oddamy w wasze ręce nowy serwer Głosowy TS3 na którym już od jutra będziecie mogli miło spędzać czas ze znajomymi.

[TS3] Fragmastersi.pl IP:193.33.177.23:10318 to Twoje miejsce spotkań ze znajomymi.

Dołączona grafika

Charakterystyka:

- [TS3] Fragmastersi.pl IP:193.33.177.23:10318
- Darmowe kanały prywatne i publiczne dla każdego(wystarczy się zarejestrować na forum www.fragmastersi.pl)
- Ilość slotów będzie zależeć od waszych potrzeb.
- Profesjonalna administracja.
- Dostępność 24h/7.
- Bezpieczeństwo oraz stabilność.
- Unikatowe rangi.
- Wiele nowości.

>>Serdecznie Zapraszamy na nasz nowy TS3<<

• 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#2 dyrektor

dyrektor

Weteran

• Weteran
  • 221 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 18h 37m 58s

Napisano 18 maj 2014 - 02:38

- [TS3] Fragmastersi.pl IP:193.33.177.23:10318
- Darmowe kanały prywatne i publiczne dla każdego(wystarczy się zarejestrować na forum www.fragmastersi.pl)
- Ilość slotów będzie zależeć od waszych potrzeb.
- Profesjonalna administracja.
- Dostępność 24h/7.
- Profesjonalna Administracja.
- Bezpieczeństwo oraz stabilność.
- Unikatowe rangi.
- Wiele nowości.
dwa razy to samo :)
  • 0
"Człowiek uczy się całe życie i zawsze umiera głupi"
"Tylko prawdziwie leszcze używają wspomagaczy w grze"

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3 Azzaro

Azzaro

Zbanowany

• Zbanowany
  • 100 postów
2
  • Czas na forum: 9d 17h 33m 38s

Napisano 18 maj 2014 - 03:35

Pewnie zeby podkreslic profesjonalnosc:D:P
  • 0
Dołączona grafika

Fajeczka

#4 Pykaczu

Pykaczu

Vip

• Vip
  • 193 postów
5
  • Czas na forum: 10d 20h 56m 34s

Napisano 18 maj 2014 - 08:59

Zapraszamy równiez Klany ktore nie posiadaja aktywnego TS3 do korzystania z naszego - zostanie specjalnie dla was utworzony kanal KLANOWY
  • 0

#5 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Właściciel
  • 9394 postów
  • Miasto:Warszawa
543
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 350d 9h 51m 25s

Napisano 18 maj 2014 - 10:54

Drodzy gracze istnieje także opcja utworzenia kanałów tematycznych do różnych gier, wszystko zależy od waszych potrzeb?
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.