Skocz do zawartości


Zdjęcie

mr. junior


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mr. Junior

Mr. Junior

    Świeżak

  • Frager
  • 1 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 49m 2s

Napisano 13 kwiecień 2014 - 09:31

Nazwa tematu: Pykaczu
- Twój nick na serwerze:|69| Mr. Junior
- Nick Admina: Pykaczu
- Powód bana: Podejrzenie wallhacka
- Twój STEAM_ID: STEAM_0:1:46862364
- Opis sytuacji: Wczoraj zostałem zbanowany na serwerze Iracka Piaskownica . Zostałem oskarżony niesłusznie , ponieważ w tamtym czasie na moim koncie grał mój starszy brat którego dobrze znacie, ma nick Ro$$o . Poprosiłem go o poprawienie mojego rankingu . Rozumiem rozczarowanie ze strony innych graczy , gdyż słabo gram. Mój brat w CSS gra bardzo długo więc nie ma co porównywać . Poprosiłem go również żeby nic nie mówił , chciałem żeby wszyscy myśleli , że na koncie jestem własnie ja . To był własnie bląd . Bardzo proszę o dokładne sprawdzenie demek z serwera i odbanowanie mnie gdyż lubię grać na tym serwerze i nigdy nie posiadałem i nie posiadam skryptów,cheatów i tego innego syfu . Pozdrawiam
- Screen/demo: http://screenshooter...3426611/bviffxj

http://screenshooter.net/3426611/vrssfvm .
Demka są z dnia : 2014 04 12 z godzin 21:09-22:07 (tutaj nie od początku meczu) , drugie demko z godziny 22:07:22:59 - własnie na tym zostałem zbanowany
  • 0

#2 Rosso

Rosso

    VIP

  • Vip
  • 14 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 17h 14m 46s

Napisano 13 kwiecień 2014 - 09:43

Witam wszystkich . Chciałbym podpisać się pod tym zgłoszeniem o odbanowanie . To ja grałem wczoraj na jego koncie . Jeśli jest taka potrzeba proszę również o sprawdzenie mojego steama .

- Twój nick na serwerze: >MENEL< Ro$$o
- Twój STEAM_ID: STEAM_0:0:25980934

Na profilu steam mam kilka screenów własnie z Irackiej Piaskownicy , mają do nich dostęp wszyscy gdyż są publiczne . Dużo ludzi mnie tam zna i wiedzą jak gram . W tym samym dniu grałem razem z moim bratem na Irackiej używając osobnych komputerów . Czasami miewam gorsze dni i nie idzie mi najlepiej , ale często gram tak że sam dziwię się , że takie akcje się udają. Jestem rozczarowany decyzją admina . Proszę o sprawdzenie demek mojego brata jak i moich . Pozdrawiam Ro$$o


edit druss: nie możesz nie jesteś w administracji czy FMTeamie, powód nie Ty podejmujesz decyzje a administracja i to co napiszesz nie ma najmniejszego wpływu na decyzję.
  • 0

#3 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 13 kwiecień 2014 - 10:02

Mr. Junior,

Decyzja zapadnie w ciągu 48H czekaj cierpliwie na werdykt.

Pozdrawiam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#4 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:18

Nick:|69| Mr. Junior
Steam:STEAM_0:1:46862364
Ban: Pykaczu
Reason: WallHack
Decission: Perm
-------------------------------------------
Final Decission: Unban.


Widać duże ogranie, ogólnie jest kilka sytuacji zastanawiających, ale wiele z tych sytuacji na słuch.

Zapraszamy do Gry

Pozdrawiam,
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#5 kowalski

kowalski

    frager

  • Frager
  • 1372 postów
  • Miasto:Warszawa
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 14 kwiecień 2014 - 14:45

zamykam
  • 0