Skocz do zawartości


Zdjęcie

Testowe Rozwiązanie na DD2 wasze Opinię?.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co sądzicie o Nowym rozwiązaniu na DD2? (28 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz, że Testowe rozwiązanie dotyczące Kampienia na respie przez TT jest dobre?

  1. TAK (2 głosów [7.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.14%

  2. NIE (25 głosów [89.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 89.29%

  3. NIE MAM ZDANIA (1 głosów [3.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.57%

Głosuj

#1 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:51

Drodzy Gracze Testowo wprowadziliśmy dla TT możliwość przebywania na respie bez określonego limitu czasu, ale z zasadami Fair Play i wykonywania celów mapy.
Rozwiązanie jest Testowe i nie wiemy czy się przyjmie, dlatego powstał ten temat żebyście mogli wyrazić swoje zdanie.
Oczywiście przychylimy się do zdania większości z Was, czekamy na wasze opinie do końca obecnego tygodnia.

Fragmastersi.pl
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#2 ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

    frager

  • Frager
  • 209 postów
  • Miasto:Gdańsk
3
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 11h 27m 22s

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:02

Szału nie ma.
  • 0
. Tak Defakto

Ludzie by się tylko śmiali w dodatku środkowym palcem do mnie wskazywali, bluźnili i ubliżali, ale dzięki wam swoją wartość i jego priorytet znam, aż tu wreszcie wasza krytyka mnie nie dotyka dlatego bo w nią nie wnikam... Po co mi ta nie potrzebna panika...? ; )
Przecież każdy na co dzień z gównem się styka, a to tylko nasza polityka, bezczelnie ustawy wciskają chociaż sami ich nie przestrzegają! Więc po co takie coś wprowadzają, ludziom życie uprzykrzają ... Wszyscy w pełnym pędzie gonią za nimi w błędzie więc na chwilę przystopujcie i się zrelaksujcie. Ahh ta żądza pieniądza... Jak spartanie idąc ramie w ramie, to i tak za plecami czają się z nożami, obgadywanie i złośliwym wzrokiem skanowanie jak na jakieś pierdolonej spontanie, życie to nie telenowela więc
może Ciebie coś złego również sponiewiera, robiąc pod górkę Mnie wiem, że coś podobnego spotka Cię więc zastanów się czy ma to jakikolwiek sens?
bY WeeD

PFK company ~!~ .

#3 FM Administracja

FM Administracja

    FM|Administracja

  • Właściciel
  • 3 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 1h 47m 57s

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:04

Prosimy o wasze Opinie i udział w Ankiecie która jest powyżej :)
  • -1

#4 شٸڟڠص Яªª

شٸڟڠص Яªª

    Weteran

  • Weteran
  • 397 postów
  • Miasto:Bydgoszcz
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 15m 14s

Napisano 08 styczeń 2014 - 23:08

Na moje,jest dobrze jak jest,serwer jest znany i lubiany przez swoich graczy których już zdobył,a zmiany te pogorszą tylko to co jest teraz.
  • 0


شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™ Dołączona grafikaشٸڟڠص Яªª A.C.A.B™شٸڟڠص Яªª A.C.A.B™

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika


#5 kowalski

kowalski

    frager

  • Frager
  • 1372 postów
  • Miasto:Warszawa
27
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 09 styczeń 2014 - 01:23

Grałem dziś sporo i stwierdzam że nie za bardzo to graczom pasuje np gracz introlerant przez 5 rund nie schodził z respa co powodowało zamieszki na serwie że nic nie robię , voteban doszedł do skutku od graczy ale zalogował się na drugie konto na które dostał ode mnie już bana
  • 0

#6 CharlieScene

CharlieScene

    Zbanowany

  • Zbanowany
  • 78 postów
6
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 11h 36m 15s

Napisano 09 styczeń 2014 - 02:59

Baaardzo kiepski pomysł, pisałem już o tym Drussowi.
  • 1

Dołączona grafika

,,Dokończenie kwestii, nadejdzie czas rozliczeń. Przebudzenie bestii, masa na drzewach zawiśnięć. Masz Nacjonalistę BIAŁA SKÓRA niczym krecha, podpisano niżej Polak - Wuem Enceha."


#7 Lorens

Lorens

    Vip

  • Vip
  • 283 postów
  • Miasto:Poznan
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 42m 22s

Napisano 09 styczeń 2014 - 08:56

pomysl nietrafiony , grajac wczoraj ponad godzine zaobserwowalem :
- na respie przez cala runde 4-5 osob w tym 3 awp
- jak paka zostala podlozona to bylo swieto
- zmiana ta miala wprowadzic mniej spiec , wprowadzila teksty typu .. wyp... ku ... z respa : co ten ch.. tam robi , gdzie sa admini itp
  • 0
Dołączona grafika

#8 Captain

Captain

    frager

  • Frager
  • 155 postów
  • Miasto:Olecko
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 5d 21h 45m 16s

Napisano 09 styczeń 2014 - 10:18

Zły pomysł. Ludzie przychodzą do nas bo jest porządek i dynamiczna gra. Zrobiliśmy teraz drużynowy deathmatch i liczą się fragi.
  • 0

#9 Rocky Marciano

Rocky Marciano

    Działanie na szkodę serwera

  • Zbanowany
  • 114 postów
  • Miasto:WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 22h 8m 32s

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:47

Wdrażanie takich rozwiązań raczej nie ma większego sensu, serwer ma stałych graczy, którzy są przyzwyczajeni do starych zasad, które przecież każdemu odpowiadały. Nie słyszałem jeszcze ani razu skargi na to, że jest za mało czasu na zejście z respa. Powinno się bardziej respektować stare zasady aniżeli wprowadzać nowe, które tyle pracy nie wymagają. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby automatyczny slej gracza, który jest właśnie powyżej 30 sek. na respie.





edit: może nie ma sensu czekać do końca tygodnia(?)
  • 1
Dołączona grafika

#10 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:44

Drodzy gracze czekamy na kolejne Opinie, a także kolejne głosy w ankiecie, z końcem tygodnia sami podejmiecie decyzję jakie rozwiązanie będzie na serwerze.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#11 Kropka.

Kropka.

    frager

  • Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:34

Stanowczo NIE
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

 

183476_1002.png


#12 MostAddictiveStreetStuff

MostAddictiveStreetStuff

    VIP

  • Vip
  • 16 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 16h 11m 23s

Napisano 09 styczeń 2014 - 17:30

Zgadzam sie z opinia Rocky Marciano bo duzo nowych graczy nie przestrzegalo 30 sekund respa a takie ulatwienie dla TT jest nie sprawiedliwe wobec Ct bo oni nie moga raszowac dlatego stare zasady byly najlepsze 30 sekund to duzo na zejscie z respa a tez nie powinno sie na nim zapuszczac korzeni, Takie jest wiekszosci zdanie ze stare zasady powinny wrocic
  • 0

#13 PROTECTOR

PROTECTOR

    frager

  • Frager
  • 30 postów
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15h 59m 2s

Napisano 10 styczeń 2014 - 01:16

niektorzy mimo tej zasady 30 sec dalej siedza na respie, a niestety jak nie ma admina to nie da sie nic z tym zrobic

aczkolwiek bardzo dobre rozwiazanie ;)

a mam propozycje w sprawie ataku sojuszniczego, niektorzy podczas mapy staja specjalnie przed celownikiem i chca zeby w nich strzelac, niestety nie da sie nic z tym zrobic i odbiera Ci hp, niestety gdy ma sie malo hp i trafi sie taki upierdliwiec ktory wejdzie pod celownik i sie przez niego zginie to jest troche takie nie fair:) mozna na to by wymyslec jakies rozwiazanie
  • 0

#14 Lorens

Lorens

    Vip

  • Vip
  • 283 postów
  • Miasto:Poznan
9
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 15d 3h 42m 22s

Napisano 10 styczeń 2014 - 08:04

Cziter Ty chyba nie do konca wiesz o jakiej zasadzie tu mowa i jakich zmianach
  • 1
Dołączona grafika

#15 Charles Bronson

Charles Bronson

    frager

  • Frager
  • 199 postów
  • Miasto:Płock
17
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7d 12h 12m 44s

Napisano 10 styczeń 2014 - 09:56

Jak Rocky wyżej. Ewentualnie zamieścić na ścianie na respie w widocznym miejscu info że przebywanie na respie powyżej 30s i kampienie na nim jest zakazane i grozi slayem.
  • 0
Dołączona grafika

#16 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10754 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 511d 9h 57m 49s

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:42

Drodzy gracze, jestem w stanie zrobić wtyczkę, dla drużyny TT z informacją o odliczaniu ile czasu masz na opuszczenie Respawn-a, z czasowym timerem i po skończonym czasie z dźwiękowym przypomnieniem, że twój czas się skończył.
Być może takie rozwiązanie damy na testy z końcem obecnego tygodnia.
Ponieważ widzę, że zdecydowana większość jest za przywróceniem starych zasad, to przygotujemy takie rozwiązanie na kilka dni? co o nim myślicie?.
Szukamy przez ostanie lata optymalnego rozwiązania dla Was, żeby gra była po prostu dynamiczna, przyjemna, i jak najmniej budzącą kontrowersje, dlatego co jakiś czas testujemy nowe rozwiązania.
Jak zapewne wiecie, na naszych 3 innych serwerach nie ma stref raszu, to czyste FFA, z zasadami Fair Paly i wykonywaniem celów mapy, tam nie ma takich problemów jak na CS:S DD2, dlatego mieliśmy w planach unifikację całej sieci, ale widać, że gracze oczekują, aby było jak jest, dobrze przyjmujemy to skoro tak uważacie.

Zachęcam do udziału w Sondzie, która jest na samej górze Postu.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 


#17 Kropka.

Kropka.

    frager

  • Frager
  • 670 postów
  • Miasto:Sucha Beskidzka
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 28d 7h 1m 56s

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:52

Pogramy to uwidzimy ;)
  • 0

Dzięki zgodzie małe rzeczy rosną, przez niezgodę - wielkie upadają .

 

183476_1002.png


#18 ώy₤ŏğфщǻňy

ώy₤ŏğфщǻňy

    frager

  • Frager
  • 144 postów
  • Miasto:Kielce
4
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 2d 19h 1m 56s

Napisano 10 styczeń 2014 - 17:59

Powinno zostać tak jak jest /// Jest to tylko moje zdanie, każdy może mieć inne :)
  • 0

#19 Rocky Marciano

Rocky Marciano

    Działanie na szkodę serwera

  • Zbanowany
  • 114 postów
  • Miasto:WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 22h 8m 32s

Napisano 10 styczeń 2014 - 18:15

Drodzy gracze, jestem w stanie zrobić wtyczkę, dla drużyny TT z informacją o odliczaniu ile czasu masz na opuszczenie Respawn-a, z czasowym timerem i po skończonym czasie z dźwiękowym przypomnieniem, że twój czas się skończył.
Być może takie rozwiązanie damy na testy z końcem obecnego tygodnia.


Jak dla mnie idealne rozwiązanie (jak na tę chwilę). Nie każdy kampi z czystego chamstwa i wyrafinowania, tylko częstoz nieznajomości regulaminu.
  • 0
Dołączona grafika

#20 fm!

fm!

    Założyciel

  • Właściciel
  • 2267 postów
  • Miasto:Kabul
352
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 68d 12h 52m 25s

Napisano 10 styczeń 2014 - 18:56

Powiem szczerze że mi się też podoba, wtedy każdy terro będzie widział timer odliczający z info ile jeszcze czasu może kampić na respie. Wtedy nikt nie będzie miał wytłumaczenia że nie wiedział.
  • 1
"Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być prawdopodobna." - Mark Twain