Skocz do zawartości

Zdjęcie

VIP roczny na rok 2014

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8701 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 15m 46s

Napisano 28 November 2013 - 19:02 PM

W tym roku VIP roczny zostanie przyznany po raz pierwszy i jest to VIP za całokształt, dla 2 osób które w tej materii były Najaktywniejsze i pomagały Nam w rozwoju tego rozwiązania od samego początku wprowadzenia VIP-a na sieci Fragmastersi.pl

VIP roczny na okres 2014-2015 otrzymują:

1. Dołączona grafikaPsychopata ॐ Krochmalę Pranie Na Gali  
2. Dołączona grafikaPiotrek MENEL&cpun hahahahhah

W powyższe rubryki zostaną wpisane 2 osoby które zasłużyły na tę nagrodę, a Nicki Tych osób poznacie w dniu 24 Grudnia.

Fragmastersi.pl
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#2 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8701 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 15m 46s

Napisano 24 December 2013 - 00:32 AM

Anito i Piotrze,
Dziękujemy za wsparcie od Was przez ostatnie lata jakie otrzymaliśmy na sieci za korzystanie z opcji VIP-a, tym samym zasłużenie zostaliście nagrodzeni tym wyróżnieniem na okres całego roku 2014.
Gratuluję.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#3 Rocky Marciano

Rocky Marciano

Działanie na szkodę serwera

• Zbanowany
  • 114 postów
  • Miasto:WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 22h 8m 32s

Napisano 24 December 2013 - 01:19 AM

2. Dołączona grafikaPiotrek MENEL&cpun hahahahhah

Oj Piotrek, Piotrek. Stare to, a głuuuuuuupie :D
  • 0
Dołączona grafika

#4 ruspol

ruspol

Weteran

• Weteran
  • 878 postów
26
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 19d 18h 54m 58s

Napisano 24 December 2013 - 01:35 AM

no gratulacje. W pełni zasłużone vipy.

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

DD2 FANATYK :)

#5 kowalski

kowalski

frager

• Frager
  • 1372 postów
27
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 24 December 2013 - 01:36 AM

graty dla zwycięzców :)
  • 0

#6 Captain

Captain

frager

• Frager
  • 155 postów
  • Miasto:Olecko
1
  • Czas na forum: 5d 21h 45m 16s

Napisano 24 December 2013 - 09:32 AM

Pogratulować :)
  • 0

#7 by h4x0r

by h4x0r

Zbanowany

• Zbanowany
  • 29 postów
  • Miasto:Bieruń
3
  • Czas na forum: 22h 48m 37s

Napisano 24 December 2013 - 13:37 PM

Gratulacje :)
  • 0
"Mnie nie in­te­resu­je prawo, mnie interesuje sprawiedliwość. " Adolf Hitler
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 CharlieScene

CharlieScene

Zbanowany

• Zbanowany
  • 78 postów
6
  • Czas na forum: 2d 11h 36m 15s

Napisano 24 December 2013 - 15:00 PM

Gratulacje.
  • 0

Dołączona grafika

,,Dokończenie kwestii, nadejdzie czas rozliczeń. Przebudzenie bestii, masa na drzewach zawiśnięć. Masz Nacjonalistę BIAŁA SKÓRA niczym krecha, podpisano niżej Polak - Wuem Enceha."

#9 Charles Bronson

Charles Bronson

frager

• Frager
  • 199 postów
  • Miasto:Płock
17
  • Czas na forum: 7d 12h 12m 44s

Napisano 24 December 2013 - 16:08 PM

gRATy!
  • 0
Dołączona grafika

#10 ruspol

ruspol

Weteran

• Weteran
  • 878 postów
26
  • Czas na forum: 19d 18h 54m 58s

Napisano 24 December 2013 - 16:08 PM

zamykam i miłych świąt
  • 0

DD2 FANATYK :)

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.