Skocz do zawartości


Zdjęcie

Myszka nie działa w CSie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 StevenSeagull

StevenSeagull

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 17m 14s

Napisano 12 październik 2013 - 22:11

Od kilku tygodni nie grałem w CS. Grę uniemożliwia mi jakiś bug, który wkradł mi się po jednej z aktualizacji (chociaż może nie jest to nawet z tym związane). Wchodzę do gry i nie mogę ruszyć myszką, działa tylko LPM i PPM, jednak celownik stoi jak wmurowany. Poza grą myszka chodzi bez zarzutu. Sprawdzałem już zgodność plików (wszystko ok), usuwałem configa, od nowa instalowałem steam i CS'a. Support Steama jedyne co mi polecił to sprawdzić zgodność plików, mimo iż napisałem im wcześniej, że to już robiłem. Miał ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać...?!
  • 0

#2 akaa

akaa

    Weteran

  • Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 17m 22s

Napisano 12 październik 2013 - 23:15

takiego problemu nie mialem ale z ruchami myszki pomogla mi kiedys komenda "m_rawinput 1". Sprobuj moze pomoze (wymusza ona ustawienia myszki z csa a nie z windowsa, wiec jezeli problem lezy po stronie windowsa bedzie wiadomo).

Dopisz jeszcze jaka myszka
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#3 StevenSeagull

StevenSeagull

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 17m 14s

Napisano 13 październik 2013 - 08:56

Myszka na kablu Logitech M90 optyczna. Nigdy z nią nie miałem problemu, nagle coś mi zwariowało, że nie mogę ruszać w CSie. Komenda nie rozwiązała problemu. :(
  • 0

#4 ┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 1136 postów
  • Miasto:Łowicz
47
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 32d 12h 37m 3s

Napisano 13 październik 2013 - 09:53

zobacz na innej podkładce :) serio ja tak mialem z optykiem (chinskim z biedronki) :D
  • 0
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.







#5 akaa

akaa

    Weteran

  • Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 17m 22s

Napisano 13 październik 2013 - 10:54

podkladka nie pomoze skoro pod windowsem mu smiga. Zobacz czy sie mysza w ogole swieci jak odlalasz csa
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#6 ┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

    Weteran FM Team

  • Weteran
  • 1136 postów
  • Miasto:Łowicz
47
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 32d 12h 37m 3s

Napisano 13 październik 2013 - 15:02

serio ci aka mowie ;d mi tez prawie normalnie smigała a jak odpalalem gierki to nic zero ;d i od tamtej pory nie kupowałem tanich myszek ;]
  • 0
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.







#7 StevenSeagull

StevenSeagull

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 17m 14s

Napisano 13 październik 2013 - 21:43

To nie jest problem podkładki. Myszka działa idealnie, bez zarzutów. Tylko w grze nie rusza się. Ten problem był niejednokrotnie poruszany na różnych forach ale nie ma jasnej odpowiedzi co by w tym przypadku pomogło. Ktoś z "piaskownicy" powiedział kiedyś coś o restartowaniu czy czymś tam płyty głównej - ale nie wiem na czym to miałoby polegać. HELP!
  • 0

#8 Rocky Marciano

Rocky Marciano

    Działanie na szkodę serwera

  • Zbanowany
  • 114 postów
  • Miasto:WIELKIE KSIĘSTWO WARSZAWSKIE
5
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 9d 22h 8m 32s

Napisano 14 październik 2013 - 10:36

A probowales przywrócić system do dnia, kiedy wszystko bylo ok?


edit: inną myszkę podłączałeś?
  • 0
Dołączona grafika

#9 StevenSeagull

StevenSeagull

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 17m 14s

Napisano 16 październik 2013 - 12:56

Nie nie próbowałem, wiem tylko, że zbiegło to się z jakąś aktualizacją CSa. W systemie nic nie przestawiałem. Myszka ciągle ta sama podłączona. Nawet nie pamiętam już kiedy mi przestało chodzić w csie... widzę, że nikomu z forum się to nie przytrafiło - dzięki za chęci...
  • 0

#10 StevenSeagull

StevenSeagull

    Użytkownik

  • Frager
  • 11 postów
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 4h 17m 14s

Napisano 25 listopad 2013 - 22:41

EJ :D DZIAŁA. Okazało się, że aktulizacja CS'a zmieniła mi sensitivity w configu na 0.000100 przez co nie mogłem ruszyć myszką. Dziękuję za wsparcie dla CharlieScene i KrochmalęPranieNaGali, którzy robili co w ich mocy, żeby mi pomóc! No i koleżanka pomogła! :)
  • 1

#11 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Właściciel
  • 10763 postów
  • Miasto:Warszawa
644
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 512d 8h 45m 38s

Napisano 25 listopad 2013 - 23:46

Najważniejsze że się udało znaleźć przyczynę :)
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.