Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaką gre ostatnio grałeś ? :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ML3K0

ML3K0

frager

• Frager
  • 33 postów
  • Miasto:Kalisz
1
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 1d 4h 41m 58s

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:42

Witam :D
Tutaj możecie napisać w jaką gre ostatnio graliście .
  • 0

#2 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
  • Miasto:Grudziądz
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 29d 17h 4m 47s

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:54

CSS :D,
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#3 Akrobatyczny

Akrobatyczny

Weteran FM Team

• Weteran
  • 686 postów
  • Miasto:Olsztyn
65
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 23d 21h 56m 27s

Napisano 13 lipiec 2013 - 08:55

Metro Last Light
  • 0

large.gif

#4 DERKUZ

DERKUZ

VIP

• Vip
  • 363 postów
9
  • Czas na forum: 1d 8h 4m 28s

Napisano 13 lipiec 2013 - 09:15

CSS, Portal 2, Don't Starve, MInecraft
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 13 lipiec 2013 - 12:04

L4D2

Mleko super pomysł z tymi grami :)
  • 1

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#6 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 13 lipiec 2013 - 13:02

BF3 cqb . :)
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafika

#7 ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

ॐKrochmalę Pranie Na Gali♀

[CS:S] Admin Serwera DD2 ♀

• [CS:S] Admin DD2
  • 125 postów
  • Miasto:Wałbrzych
27
  • Czas na forum: 26d 12h 40m 56s

Napisano 13 lipiec 2013 - 13:04

Oprócz Css - Tomb Raider (2013) - świetna gra ^^ "będę grał w grę - Tomb Raider !"

• 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

„To Mężczyźni rządzą światem, a Mężczyznami rządzą Kobiety” Sherry Argov

"Naj­ważniej­sze spot­ka­nia od­by­wają się w Duszy, na długo przed tym, nim spot­kają się ciała" Paulo Coelho

"Kobieta intryguje Mężczyznę w takim stopniu, w jakim on czuje, że nie ma jej na sto procent w garści" Sherry Argov

"Ja­kim spo­sobem światło do­ciera do wnętrza do­mu? Przez ok­na ot­warte na oścież. A jak do­ciera się do Duszy? Przez wro­ta Miłości, o ile są otwarte" Paulo Coelho

"Dla Duszy nie ma narodzin ani śmierci. Raz będąc, nigdy nie przestaje istnieć. Jest nienarodzoną, wieczną, zawsze istniejącą, nigdy nie umierającą i pierwotną. Nie ginie, kiedy zabijane jest ciało"

Bhagavad-gita 2:20

"Tak jak człowiek zakłada nowe ubrania, zdejmując stare, podobnie Dusza przyjmuje nowe materialne ciała porzucając stare i zużyte"

Bhagavad-gita 2:22

#8 Świder

Świder

dublowanie kont

• Zbanowany
  • 17 postów
  • Miasto:Konin
0
  • Czas na forum: 4h 58m 29s

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:03

cs i bf3
  • 0

#9 Bakman ☮

Bakman ☮

Weteran FM Team

• Weteran
  • 900 postów
  • Miasto:Lublin
73
Silver IV  Member Reputation
  • Czas na forum: 25d 7h 56m 6s

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:23

CSS
Resident Evil Revelations (polecam, lepszy od RE6, który okazał się dla mnie wielkim rozczarowaniem)
GRID 2 (NIE polecam, spartaczyli, gorszy od GRID'a jedynki)
  • 0

#10 ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

ﮚӎǿķέя☆ωєєÐ™ღ

frager

• Frager
  • 209 postów
  • Miasto:Gdańsk
2
  • Czas na forum: 11h 27m 22s

Napisano 13 lipiec 2013 - 14:49

CSS , CS:GO, ale to dno moim zdaniem no i chwilami Aion
  • 0
. Tak Defakto

Ludzie by się tylko śmiali w dodatku środkowym palcem do mnie wskazywali, bluźnili i ubliżali, ale dzięki wam swoją wartość i jego priorytet znam, aż tu wreszcie wasza krytyka mnie nie dotyka dlatego bo w nią nie wnikam... Po co mi ta nie potrzebna panika...? ; )
Przecież każdy na co dzień z gównem się styka, a to tylko nasza polityka, bezczelnie ustawy wciskają chociaż sami ich nie przestrzegają! Więc po co takie coś wprowadzają, ludziom życie uprzykrzają ... Wszyscy w pełnym pędzie gonią za nimi w błędzie więc na chwilę przystopujcie i się zrelaksujcie. Ahh ta żądza pieniądza... Jak spartanie idąc ramie w ramie, to i tak za plecami czają się z nożami, obgadywanie i złośliwym wzrokiem skanowanie jak na jakieś pierdolonej spontanie, życie to nie telenowela więc
może Ciebie coś złego również sponiewiera, robiąc pod górkę Mnie wiem, że coś podobnego spotka Cię więc zastanów się czy ma to jakikolwiek sens?
bY WeeD

PFK company ~!~ .

#11 LeVaN

LeVaN

frager

• Frager
  • 124 postów
  • Miasto:Manieczki
2
  • Czas na forum: 5d 7h 25m 26s

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:15

NFS most wanted i gran turismo 5 :)
  • 0

#12 »GARGAMEL« ツ

»GARGAMEL« ツ

frager

• Frager
  • 41 postów
0
  • Czas na forum: 4d 4h 44m 36s

Napisano 29 lipiec 2013 - 18:49

Star Craft 2 , Gothic 4 , Citdels ;)
  • 0
<script type="text/javascript" src="http://bajery.net/js/zg.js?c[]=FF0000&c[]=00FF1A&c[]=0F2FFF&c[]=22FF00&timer=35&t=GargameL&s=10"></script>

#13 alanya

alanya

Kobieta♀

• Kobieta
  • 292 postów
  • Miasto:Gliwice
15
  • Czas na forum: 15d 5h 22m 21s

Napisano 29 lipiec 2013 - 18:59

Track Mania Nations Forever , Dota2, League of legends, WOT, CSS i Cs. :)
  • 0

#14 Lorens

Lorens

Vip

• Vip
  • 283 postów
  • Miasto:Poznan
9
  • Czas na forum: 15d 3h 42m 22s

Napisano 29 lipiec 2013 - 19:02

lineage2
  • 0
Dołączona grafika

#15 DERKUZ

DERKUZ

VIP

• Vip
  • 363 postów
9

Napisano 30 lipiec 2013 - 07:54

minecraft
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#16 »GARGAMEL« ツ

»GARGAMEL« ツ

frager

• Frager
  • 41 postów
0
  • Czas na forum: 4d 4h 44m 36s

Napisano 31 lipiec 2013 - 06:52

Dead Island ;D
  • 0
<script type="text/javascript" src="http://bajery.net/js/zg.js?c[]=FF0000&c[]=00FF1A&c[]=0F2FFF&c[]=22FF00&timer=35&t=GargameL&s=10"></script>

#17 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
492

Napisano 31 lipiec 2013 - 07:34

Anomally warzone
  • 1

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#18 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 31 lipiec 2013 - 09:09

maniacze w PS3, z bf3, fifa11, dance party :P itp.
  • 0

Dołączona grafika

#19 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8703 postów
492

Napisano 31 lipiec 2013 - 10:16

lemingi
  • 0

Ogólne:

Administracyjne:

#20 DERKUZ

DERKUZ

VIP

• Vip
  • 363 postów
9

Napisano 31 lipiec 2013 - 12:36

Cube World

Polecam gierkę ;)
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.