Skocz do zawartości

Zdjęcie

Turniej ; )

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Motyl1717

Motyl1717

Użytkownik

• Frager
  • 26 postów
  • Miasto:Opole
0
Silver I  Member Reputation
  • Czas na forum: 7h 45m 43s

Napisano 08 July 2013 - 21:03 PM

Turniej Drużynowy

Mam propozycje aby urozmaicić serwer i zagrać turniej drużynowy.

Zasady rozgrywki:

W każdej drużunie będzie po 3 graczy. Turniej będzie w formie gry wygrany/przegrany. Drużyna odpada, jednocześnie drużyna wygrana przechodzi dalej. Rywalizuje wtedy z drużyną która także wygra.
Mecze będą rozgrywane 2 razy po 5 rund. Czyli razem 10 rund, gdyby nastąpił remis wtedy gramy dodatkową rundę która rozstrzygnie zwycięzców.

Jeżeli jesteście chętni aby taki turniej zorganizować, proszę o wpisanie w komentarzach osoby do drużyn oraz nazwę drużyny.

Jednocześnie mam prośbę do adminów i Head Adminów co do nagród.

Na sam koniec chciałbym prosić Adminów i Head Adminów o pomoc w Organizacji tego turnieju od początku do końca.
  • 0

#2 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
  • Miasto:Grudziądz
22
Silver II  Member Reputation
  • Czas na forum: 29d 17h 4m 47s

Napisano 08 July 2013 - 21:21 PM

Zgłaszam się do pomocy, ale mogę czasem nie mieć czasu, chyba że byłyby to wieczorne weekendy, od godz. 21 np. w soboty i niedziele,
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

#3 Motyl1717

Motyl1717

Użytkownik

• Frager
  • 26 postów
0

Napisano 08 July 2013 - 21:25 PM

dzieki za pomoc ;)
co do dni to sie jeszcze zgadamy tak zeby graczom takze pasowały wiec mysle ze jak jutro beda juz druzyny to takze beda dni i godziny. ; )
  • 0

#4 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 08 July 2013 - 21:33 PM

nie, no na jutro nie będziesz miał :D
  • 0

Cham­stwo jest do­meną ludzi in­te­ligen­tnych, głupiec może co naj­wyżej up­ra­wiać prostactwo.

Dołączona grafika

#5 akaa

akaa

Weteran

• Weteran
  • 2087 postów
  • Miasto:Warszawa
89
Silver Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 87d 16h 15m 54s

Napisano 08 July 2013 - 21:34 PM

Jeden turniej już był, organizatorka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Co do nagród, czego byś oczekiwał?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikahttp://unix.rulez.org/~calver/funny/swf/gaytest.swf

Dołączona grafika

#6 Motyl1717

Motyl1717

Użytkownik

• Frager
  • 26 postów
0

Napisano 08 July 2013 - 21:59 PM

wiesz tutaj mozesz miec pewnosc ze ja nie uciekne :D ; )
HMM JAKIE NAGRODY WIESZ SAM NIE WIEM BO TO NIE MI DECYDOWAC O NAGRODACH ALE MYSLE ZE DLA 2 MIEJSCA MOZE VIP NA 2/3 DNI A DLA ZWYCIEZCOW MOZE VIP NA TYDZIEN I MYSLE E BYLOBY SPRAWIEDLIWIE :) ALE NIE MI DECYDOWAC :)
  • 0

#7 kowalski

kowalski

frager

• Frager
  • 1372 postów
27
  • Czas na forum: 12d 19h 31m 55s

Napisano 08 July 2013 - 23:04 PM

słaby pomysł ponieważ początek zawsze jest z werwą a później wszystko ucicha dlatego nie jestem skłonny ku temu
  • 0

#8 JuhuhuhuAndzia

JuhuhuhuAndzia

frager

• Frager
  • 678 postów
22

Napisano 08 July 2013 - 23:07 PM

Tylko tak jak pisałam podejmę się pomóc, więc będę młodego, cisnęło, aby dotrzymał słowa, a jak wyjdzie ten turniej, to zapewne i więcej graczy, itp..
  • 0

Dołączona grafika

#9 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8693 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 16h 33m 31s

Napisano 08 July 2013 - 23:10 PM

Wszyscy organizatorzy jakoś znikają w niewyjaśnionych okolicznościach jak przychodzi co do czego, tak więc jestem na stanowcze NIE.
Kibicuję oczywiście graczom, sam nie mam zamiaru w tym brać udział jak w poprzednich turniejach które miałby być a nie wyszły, bo organizatorów UFO porwało przed finalizacją :).
Obecnie mamy ważniejsze sprawy, ponieważ przeszliśmy jako sieć na Nowy Hosting a tym samym nowe IP serwerów, to jest priorytet obecnie na najbliższe tygodnie i miesiące.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#10 ruspol

ruspol

Weteran

• Weteran
  • 878 postów
26
  • Czas na forum: 19d 18h 54m 58s

Napisano 09 July 2013 - 08:36 AM

składy były wszystko było nawet jakieś nagrody były, mi odechcialo się grać powód zwróciłem dupe ludzką i wyszło że jestem nie słowny . Dla tego inicjatywe popieram jednak nie będę nikomu głowy suszyl 2 raz
pozdrawiam ruspol
  • 0

DD2 FANATYK :)

#11 Crisuuu

Crisuuu

frager

• Frager
  • 22 postów
-1
Spamer
  • Czas na forum: 11h 38m 34s

Napisano 09 July 2013 - 08:57 AM

Zgłaszam się do pomocy i popieram to .;))))
  • 0

#12 ┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

┌∩┐_(◣_◢)_┌∩┐

Weteran FM Team

• Weteran
  • 1136 postów
  • Miasto:Łowicz
47
Silver III  Member Reputation
  • Czas na forum: 32d 12h 37m 3s

Napisano 09 July 2013 - 09:18 AM

moim zdaniem i tak to nie wypali jak poprzedni ale jakbys chcial pomocy na mnie mozesz liczyc :)
  • 0
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.

#13 revan

revan

frager

• Frager
  • 31 postów
3
  • Czas na forum: 3d 23h 11m 53s

Napisano 09 July 2013 - 10:51 AM

Jak już chcemy grać drużynowo, to proponuję trochę inne rozwiązanie. 5on5, mr 15. IMO gra 5on5 jest ciekawsza i bardziej emocjonująca, a po 30 rund na mapę jest dużo bardziej sprawiedliwą opcją, nie będzie przypadkowych wygranych. Poza tym, obstawiam, że turniej nie wypali, ale mimo wszystko powodzenia.
  • 0
Dołączona grafika

#14 druss

druss

Założyciel Sieci FM

• Zarząd
  • 8693 postów
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 16h 33m 31s

Napisano 09 July 2013 - 11:18 AM

Ruspol,

Nie przejmuj się, to nie miało szans powodzenia, bo to sami gracze powinni suszyć głowę nie TY im, potem takie są Efekty, to gracze na forum powinni Nas prosić, żeby zrobić Profesjonalny serwer GunGame, dostali Najlepszy serwer GunGame, ale to Ty chciałeś nie Oni i dlatego to upadło, teraz jak ktoś mi będzie suszył głowę, to najpierw na forum niech spamuje kilka miesięcy, jak się nie znudzi to się zastanowię, bo może naprawdę warto coś zrobić jak tak usilnie miesiącami się gracze domagają :).
Nikt nie ma do Ciebie Żalu za to, że Ludzie są tacy jacy są :(.
  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

Kobiety jak was nie Kochać:

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

#15 Motyl1717

Motyl1717

Użytkownik

• Frager
  • 26 postów
0

Napisano 09 July 2013 - 16:07 PM

okej podziekowania dla tych ktorzy chcieliby pomoc. ; )
a co do druzyn 5 osobych to jestem na nie nie bedziemy mieszac jezeli ma byc to tylko 3 osobowy.
jeszcze jedno jezeli turniej ma wypalic to niech juz skladaja druzyny bylbym wdzieczny i pozniej bysmy jakos to po ukladali kto z kim by gral i myslze ze jakby dobrze wszystko poszlo to bysmy mogli juz zaczac od soboty ; )
nwm dlaczego macie takie podejscie ale musicie wiedziec ze sie mylicie.. ; < gdybym nie chcial tego turnieju prowadzic to bym go nawet nie proponowal nawet.. ; )
  • 0

#16 revan

revan

frager

• Frager
  • 31 postów
3
  • Czas na forum: 3d 23h 11m 53s

Napisano 09 July 2013 - 17:48 PM

Motyl, to nie jest kwestia tylko organizatora. Z doświadczenia wiemy, że mało osób się na turnieje zapisuje. Bez porządnej reklamy to nie wypali.
Skoro tylko 3on3 (IMO zły pomysł, bo przy takiej grze liczy się głównie umiejętność strzelania, a nie pomyślunek i taktyki) wchodzi w grę to proponuję chociaż zwiększenie ilości rund. 10 rund to zdecydowanie za mało. W dużej mierze o wygranej może zadecydować zwykły przypadek, a nie umiejętności. IMO 20 rund na mapę to minimum.
  • 0
Dołączona grafika

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.