Skocz do zawartościZdjęcie

Regulamin Forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 druss

druss

    Założyciel Sieci FM

  • Zarząd
  • 8703 postów
  • Miasto:Warszawa
492
The Global Elite  Member Reputation
  • Czas na forum: 294d 17h 24m 25s

Napisano 26 maj 2012 - 19:48

I. Regulamin stanowi zbiór zasad dotyczących prawidłowego korzystania z serwisu internetowego fragmastersi.pl/forum, zwanego dalej „Forum FragMastersi”, przez jego użytkowników.

II.
Korzystanie z Forum jest w całości bezpłatne i żaden Użytkownik/Administrator nie ma prawa czerpać korzyści majątkowych.

III. Dostęp do Forum mają wszyscy użytkownicy sieci Internet, po uprzednim potwierdzeniu przez Administratora rejestracji.

IV. Użytkownik Forum ma prawo dobrowolnie wpłacać na rzecz Forum środki finansowe bądź innego rodzaju wpłaty po uprzednim poinformowaniu o tym fakcie Administratora i za jego zgodą dokonać wpłaty na rzecz forum zgodnie z zamieszczoną uprzednio informacji o takiej możliwości.

V. Korzystanie z Forum dzieli się na aktywne i nieaktywne.

VI. Korzystanie z Forum w sposób aktywny polega na prowadzeniu dyskusji, wymianie własnych poglądów i opinii oraz udzielaniu informacji o dowolnej tematyce, w tym przede wszystkim gry Counter Strike Source, jak również innego rodzaju gier, muzyce, filmów, programów. Korzystanie z Forum w sposób aktywny wymaga akceptacji warunków korzystania z Forum określonych w niniejszym Regulaminie i pomyślnego przejścia procedury rejestracyjnej.

VII. Każdy użytkownik Forum ponosi pełną odpowiedzialność cywilną i karną za zamieszczane na nim opinie, poglądy i komentarze. Właściciele Forum nie ponoszą i nie będą ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników na Forum.

VIII. Korzystanie z Forum w sposób nieaktywny polega wyłącznie na możliwości zapoznawania się z tematami zamieszczanymi przez użytkowników aktywnych Forum, bez możliwości dodawania własnych komentarzy i uwag. Korzystanie z Forum w sposób nieaktywny możliwe jest po wejściu na stronę internetową http://www.fragmastersi.pl/forum

IX. Zabrania się umieszczania przez użytkowników na łamach Forum jakichkolwiek treści sprzecznych z przepisami obowiązującego w Polsce prawa, jak również:

- powszechnie uznanych za niemoralne, społecznie niewłaściwe, naruszające godność człowieka oraz zasady etyki korzystania z Internetu.
- dyskryminujących innych ze względu na płeć, wiek, rasę, światopogląd, poglądy polityczne itp.
- propagujących piractwo (zawierających odnośniki do stron z nielegalnymi plikami, nielegalnym oprogramowaniem nielegalnym udostępnianiem danych, itp.).
- nawołujących do nienawiści i przemocy w jakiejkolwiek formie lub treści, bądź które takie czyny usprawiedliwiają, i propagują.
- samodzielnego zamieszczania przez użytkowników jakichkolwiek reklam innych serwerów i innych stron mogących się okazać konkurencyjnymi do obecnego forum.

X. Wszyscy użytkownicy, w celu zapewniania porządku na Forum zobowiązani są przede wszystkim do:

- dokładnego "tytułowania" zgłaszanego problemu, tak by temat postu jak najpełniej określał jego zawartość. Właściciel Forum zastrzega sobie prawo do blokowania publikowania postów nieopisanych i wielokrotnie powielanych, na forum.
- zamieszczania postów w działach tematycznie odpowiadających poruszanym wątkom, i tematom.
- każdorazowego zakładania nowego tematu przy każdym nowym wątku, chyba że Administrator określi inaczej.
- Odświeżanie starych tematów lub zamieszczanie wpisów w dziale tematycznie odrębnym jest zabronione, i grozi usunięciem postu a także usunięciem konta w sytuacjach permanentnego tworzenia starych tematów i ich powielania.
- przestrzegania kultury języka i unikania błędów ortograficznych, które są automatycznie wykrywane.
- unikania zbyt dużej ilości grafiki i kolorowej czcionki w treści postów, i korzystania w sposób rozsądny z dostępnych możliwości jakie daje Forum.

- stosowania się do zasad, które obowiązują na forum szczególnie użytkownicy forum, którzy nie są administratorami sieci Fragmastersi.pl proszeni są żeby tematy w których nie są stroną a dotyczącą administracji(podania, rekrutacje, skargi, prośby dotyczące banów) pozostawili administracji sieci i nie udzielali się w nich, tego typu komentarze będą traktowane jako spam i w ostateczności usuwane z forum.

XI. Użytkownik mający jakikolwiek problem związany z Counter Strike Source w pierwszej kolejności powinien zajrzeć na znajdujący się na stronie Forum FAQ fragmastersi.pl/forum, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i problemy, a dopiero w przypadku braku ich znalezienia ma prawo do zakładania nowego tematu na Forum.

XII. Obecność na Forum w związku z Counter Strike Source wymaga przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu, jak również stosowania się do Regulaminu Serwerów i Regulaminu Administratora dla osób upoważnionych do jego przestrzegania.

XIII. Każdy użytkownik Forum jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu, a każdorazowe naruszanie jego postanowień będzie karane ostrzeżeniem, skutkujące czasowym zablokowaniem dostępu do Forum, a informację o czasie jego blokady będą przekazane adresatowi w ciągu 12H.

XIV. Właściciel jest uprawniony do niezamieszczania na Forum, bądź usuwania z niego treści, które naruszają postanowienia punktu VII i X niniejszego Regulaminu, jak również do zablokowania możliwości publikowania jakichkolwiek treści przez użytkownika, który w sposób długotrwały narusza postanowienia niniejszego Regulaminu.

XV. Dostęp do ShoutBox'a posiadają wyłącznie użytkownicy będący zarejestrowani na Forum , a jednocześnie ich dostęp do Forum nie został zablokowany z powodu jednej z przyczyn wskazanych w punkcie VII i X niniejszego Regulaminu.

XVI. Administrator dołoży wszelkich starań, aby Forum funkcjonowało prawidłowo, jak również udzieli użytkownikom wszelkiej niezbędnej pomocy przy zaistniałych problemach w związku z funkcjonowaniem Forum a także jest osobą która ma możliwości ich rozwiązania.

XVII. Administrator zastrzega sobie prawo do wyłączenia któregokolwiek tematu, wątku, działu, ogłoszenia, itp. bez konieczności podawania przyczyny takiego zachowania.

XVIII. Administrator ma prawo do wprowadzania zmian do treści niniejszego Regulaminu, a wprowadzone zmiany wchodzą w życie z dniem ich opublikowania na stronie Forum, i tylko Administrator ma prawo zmienić usunąć i skasować zamieszczone posty przez siebie jak i innych użytkowników bez informowania kogokolwiek o tym fakcie.

XIX. Administrator ostatecznie podejmuję decyzję o tym czy dany dział, będzie mógł być zamieszczony, chyba, że wyznaczy osobę która ma prawo do wprowadzania zmian na forum i jedyną osobą która ma takie prawo to Moderator Forum, który ma możliwość ingerencji w kształt Forum.

XX. Na forum można stosować tylko standardową czcionkę(domyślną) a także zastrzega się stosowanie innego koloru niż standard forum(domyślny) tylko Moderator Forum i Zarząd jest wyłączony z postanowień regulaminu.

XXI. Administrator ma prawo zbanować konto w sytuacji kiedy użytkownik nie przestrzega postanowień regulaminu forum lub dostał trzy ostrzeżenia, co wiąże sie z automatycznym banem na konto.

XXII. Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania go na stronie Forum.


  • 0

MY NIE BŁAGAMY O WOLNOŚĆ, MY O NIĄ WALCZYMY ...

 

Kobiety jak was nie Kochać:

 

Na miłość nigdy nie jest za późno. Đяμss™

Nie ważne kiedy i jak umrzemy, ale ważne czy byliśmy Kochani. Đяμss™

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe. Artur C. Clarke.

Gdzie wszyscy wiedzą, że tego nie da się zrobić, przyjdzie ktoś, kto tego nie wie i to zrobi. Wróżba Chińska

Odnaleźć spokój, którego wszyscy szukamy, a który bywa dany tylko nielicznym z nas. cyt. z filmu Ostatni Samuraj.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólne:

Zanim napiszesz do mnie Prywatną Wiadomość na forum "PW" czy "Steam" sprawdź czy na forum nie ma odpowiedniego działu, tematu, który rozwiąże Twoje wątpliwości?.

Miej świadomość, że 99% spraw możesz rozwiązać poprzez forum, bez angażowania mojej osoby Prywatnie "PW" czy "Steam" szanując swój czas.

Mój czas dla mnie jest świętością, szanuję Ludzi którzy szanują Siebie i Innych a przede wszystkim swój czas.

Administracyjne:

Drodzy Użytkownicy "brak członkostwa sieciowego", zachęcamy, do aktywnego korzystania z naszego forum, jednakże, proszę, o to żebyście nie wypowiadali się w tematach, dotyczących administracji "tj. podaniach, rekrutacjach, skargach, prośbach dotyczących ban-ów", ponieważ, są to sprawy administracyjne sieci, a wasze komentarze w tych tematach będą traktowane jako SPAM.

Dziękuję za zrozumienie i zachęcam do aktywnej pracy na naszym forum.

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem powyższą informację zawartą w sygnaturze, oznacza to, że wszedłeś na pierwszy szczebel znajomości ze mną.

Dziękuję, że poświęciłeś swój cenny czas na zapoznanie się z tymi dość ważnymi informacjami które mogą okazać się pomocne.

 

Witaj Gościu !!!
Zaloguj się lub Zarejestruj, aby mieć pełen dostęp do Forum FragMastersi.pl
Zarejestrowałeś się przy pomocy konta gmail lub hotmail a mail aktywacyjny nie doszedł?
Zarejestruj się jeszcze raz przy pomocy innego konta mail.